Respawn.pl

Strona główna » CIS Minor: pełna lista uczestników

CIS Minor: pełna lista uczestników

Autor: Sergiusz Lelakowski

Znamy już wszystkie zespoły, które wezmą udział w Minorze przeznaczonym dla składów pochodzących z krajów członkowskich Wspólnoty Niepodległych Państw, jaki rozegrać ma się w Moskwie w dniach 28 kwietnia – 1 maja bieżącego roku.

Do czterech drużyn, najlepszych podczas pierwszego etapu eliminacji od StarLadder Regional Minor Championship CIS – Cologne 2016, bo tak brzmi pełna nazwa tytułowego turnieju, dołączyły dzisiaj cztery kolejne, zaproszone przez organizatorów eventu, dzięki czemu lista uczestników została zamknięta. A przedstawia się ona następująco:

[flag ru]Fluffy Gangsters[/flag][flag ru]Worst Players[/flag]
[flag ru]Digital Wave[/flag][flag ru]Arcade[/flag]
[flag ru]Binary Dragons Gold[/flag][flag ru]ANOX[/flag]
[flag ru]Vesuvius[/flag][flag cis]Empire[/flag]

Część z was może nie wiedzieć, ale ekipy Binary Dragons Gold i Vesuvius zajęły miejsca wywalczone pierwotnie przez zawodników eXplosive and TEAMSWAGYOLO. Wiąże się to z niecodzienną sytuacją z wczoraj, kiedy to obie te formacje zostały zdyskwalifikowane w związku z blokadami VAC nałożonymi na ich pojedynczych graczy, co, choć nie zdarza się często, to jednak się zdarza, niestety.

Reprezentacje wyszczególnione po prawej stronie czyli Worst Players (ex-YP), Arcade, ANOX (ex-Method) i Empire to reprezentacje uznane za najlepsze w swoich stronach, które postanowiono nagrodzić możliwością bezpośredniego udziału w rozgrywkach poprzez wspomniane zaproszenie – nie licząc oczywiście sekcji Gambit Gaming i Flipsid3 Tactics, bo przecież i jedna, i druga dawno już mają zapewnione sloty w głównych kwalifikacjach, podczas gdy osiem wymienionych wyżej o kwalifikacje główne powalczy miedzy sobą właśnie za tydzień w stolicy Rosji. Na nagrody przeznaczono 50 000 dolarów.