Respawn.pl

CLG udaje się na bootcamp do Szwecji

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawodnicy Counter Logic Gaming są w drodze do Sztokholmu, gdzie odbędą tygodniowy bootcamp przed turniejem Game Show, który odbędzie się na Litwie.

O wylocie poinformował nas gracz CLG – Tarik “tarik” Celik. Zespół będzie trenował w najpopularniejszej szwedzkiej kafejce Inferno Online. To właśnie tam swoje centrum treningowe mają najlepsze zespoły na świecie, np. NiP Gaming. Aktualnie wiadomo, że na bootcampie znajdują się tam również zawodnicy FaZe Clan, którzy powrócili do ciężkich treningów po serii niezadowalających wyników.

Treningi w kafejce zdecydowanie pomogą graczom CLG w odniesieniu sukcesu na Litwie oraz pozytywnie wpłyną na ich grę podczas nadchodzących kwalifikacji offline do MLG: Columbus. Amerykanie spędzą w Sztokholmie cały tydzień, a część ich postępów będzie można oglądać na organizowanych przez nich streamach. Jest to niewątpliwie świetna okazja do trenowania wraz z czołowymi europejskimi zespołami. Do składu niedawno dołączył Jacob “FugLy” Medina, który wprowadzi trochę świeżości i stylu, który wyrobił sobie za czasów gry dla Team Liquid. Nad treningami będzie czuwał Faruk “pita” Pita, który został oficjalnie zakontraktowany przez CLG. Bośniak był wcześniej odpowiedzialny za trenowanie reprezentantów NiP Gaming, z którymi zdobył pierwsze miejsce na IEM Cologne 2014.

fugly

Czy Jacob “FugLy” Medina wpłynie pozytywnie na grę zespołu?

Game Show Global eSports Cup odbędzie się w dniach 4-7 lutego w litewskim Wilnie. Aktualnie cztery drużyny zakwalifikowały się do głównego etapu, a są to: Cloud9, CLG, Method i Flipsid3. Pozostałych czterech uczestników poznamy już niebawem. O występ w Wilnie walczą również reprezentanci Lounge Gaming.