Respawn.pl

Cloud 9 wysyła Heroic do domu – Rosjanie zagrają w półfinale!

Autor: Maks Bartosik
Ax1Le

Za nami pierwszy ćwierćfinał BLAST Premier Fall Final 2023. Cloud 9 podejmowało w nim duńskie Heroic!

Pora na ćwierćfinały BLAST Premier Fall Final 2023. Za nami już pierwsze spotkanie, w którym Heroic mierzyło się z Cloud 9. Stawką tego meczu był awans do półfinału, w którym na obie drużyny czekało rozpędzone Vitality!

Nuke (pick Heroic)

Pierwszy ćwierćfinał pomiędzy Cloud 9 i Heroic rozpoczął się od wybranego przez Duńczyków Nuke. Tego lepiej jednak zaczęli Rosjanie, którzy wyszli na trzyrundowe prowadzenie. Wtedy Heroic odpowiedziało zgarnięciem sześciu punktów, jednak finalnie do przerwy mieliśmy remis 6:6.

Po zmianie stron Cloud 9 kontynuowało swoją serię z końcówki pierwszej połowy i rosyjska formacja dorzuciła na swoje konto kolejne pięć punktów, prowadząc już 11:6. Heroic jednak nie złożyło broni i doprowadziło do remisu 11:11, by ostatecznie przegrać dwie ostatnie rundy i swój własny wybór zakończyć porażką 11:13.

Inferno (pick Cloud 9)

Drugą mapą było Inferno, wybrane przez Rosjan. Cloud 9 ponownie zaliczyło dobre wejście w mecz, tym razem prowadząc 4:0. Do końca pierwszej połowy Ax1le i spółka nie zwalniali tempa i do przerwy przystępowali z pewnym prowadzeniem 9:3.

Po zmianie stron Heroic zgarnęło dwie pierwsze rundy i jak się okazało, to by było na tyle. Cloud 9 szybko zdobyło potrzebne im cztery punkty i wygrało Inferno 16:5, odsyłając tym samym Duńczyków do domów.

W jutrzejszym półfinale podopieczni Groove”a zmierzą się z Vitality. Heroic natomiast za odpadnięcie w ćwierćfinale zainkasuje 20 tysięcy dolarów.

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!