Respawn.pl

Cloud9 dołącza do 9INE i powalczy na BLAST Premier Spring Showdown

Autor: Michał Maćkowski
sh1ro, cloud9

Zakończyły się trzecie, z czterech kwalifikacji, gdzie drużyny walczą o miejsce na BLAST Premier Spring Showdown. Tym razem awans z eliminacji wschodnich zgarnęli reprezentanci Cloud9. 

Najpierw 9INE, a teraz Cloud9 zapewniło sobie miejsce na BLAST Premier Spring Showdown, gdzie walka toczyć będzie się o awans na wiosenne finały ligi. Rosyjsko-kazachstańska formacja nie miała sobie równych i wygrała wschodnie kwalifikacje.

Cloud9 zagra na BLAST Premier Spring Showdown

Takiego wyniku można było spodziewać się od samego początku, jednak jak dobrze wiemy, CS:GO potrafi być nieprzewidywalny. W ramach wschodnich kwalifikacji do BLAST Premier Spring Showdown nie doczekaliśmy się jednak niespodzianki i awans zgarnął faworyt, czyli Cloud9.

Od samego początku Cloud9 stawiane było w roli faworyta i co także udowadniało na serwerze. Ekipa Dmitry “⁠sh1ro⁠” Sokolov już w fazie grupowej zdominowała rozgrywki, wygrywając najpierw z DomiNation, a następnie z Aurora, zapewniając sobie tym awans do fazy pucharowej. W play-offach Cloud9 nie straciło nawet mapy, eliminując w półfinale Bad News Eagles, a następnie pokonując w finale VOYVODA.

Lista potencjalnych rywali 9INE prawie zapełniona

Cloud9 jest przedostatnią drużyną, która zapewniła sobie awans na BLAST Premier Spring Showdown, gdzie walka toczyć będzie się o tylko jedno miejsce na światowych finałach. Wcześniej awans do tych rozgrywek zapewnili sobie między innymi gracze 9INE. Aktualnie lista uczestników jest już prawie zapełniona, a jedynie czekamy na ostatniego uczestnika, który zostanie wyłoniony z nordyckich kwalifikacji.

9INE BIG
OG fnatic
Ninjas in Pyjamas Rare Atom
Cloud9 Nordyckie kwalifikacje