Respawn.pl

Co powinno zmienić się w CS:GO? Gracze rozpoczynają dyskusję po akcji ropza!

Autor: Michał Maćkowski

Dzisiejsza akcja Robina “ropza” Koola wywołała falę dyskusji dotyczącą mocy Desert Eagle, który według wielu jest po prostu za mocny. To jednak nie koniec, bowiem profesjonalni zawodnicy rozpoczęli dyskusję, co powinno zmienić się w CS:GO.

Rozgrywki w ramach ESL Pro League trwają w najlepsze. Bardzo ładną akcją popisał się dzisiaj Robin “ropz” Kool, czyli aktualny reprezentant mousesports. Estończyk stojąc na blisko w pobliżu rampy na B zabił trzech zawodników z Desert Eagle i co ciekawe, żadnemu nie dał głowy. Od razu po tej akcji rozpoczęła się dyskusje na Twitterze dotyczące samego pistoletu oraz zmian, jakie powinny nadejść do CS:GO.

Po tej akcji rozpętała się dyskusją, którą zapoczątkował aktualny reprezentant OG – Valdemar “valde” Bjørn Vangså. Duńczyk na sam początek podkreślił obrażenia, jakie Desert Eagle zadaje po trafieniu w okolicach klatkę piersiową. Oprócz tego dodał także możliwość ulepszenia Famasa czy zmniejszenie mobilności Scouta.

Z wypowiedzią Duńczyka zgodził się także kapitan x-kom AGO – Damian “Furlan” Kisłowski. A Wy co sądzicie o zaproponowanych zmianach? Swoją opinią możecie podzielić się tutaj.