Respawn.pl

Co warto kupić? Przeglądamy sklep nowej operacji Riptide

Autor: Michał Maćkowski
Riptide

Emocje związane z nową operacją w CS:GO nieco już opadły, więc warto się przyjrzeć, co tym razem Valve wrzuciło do sklepu, w którym możemy kupować przedmioty kosmetyczne za zdobyte gwiazdki. 

Operacja Riptide wkroczyła do CS:GO z buta i to nie tylko z pozytywnym przyjęciem społeczności, ale także z kilkoma błędami, które uniemożliwiały niektórym spokojną grę. Mimo to Valve na ten moment zbiera w większości pozytywne komentarze i poprzedniej nocy wypuściło łatkę, która naprawiła kilka ważnych elementów.

Przeczytaj więcej – Operacja Riptide – Najczęściej zadawane pytania

Wraz z nową operacją pojawił się także w grze sklep, w którym możemy kupować różne przedmioty kosmetyczne, po skiny do broni czy modeli, aż po skrzynkę nowej operacji czy naklejki. Ponownie przez szesnaście tygodni do zdobycia będzie 100 gwiazdek, co oznacza, ze wytrwali będą mogli odebrać jeden z dwóch czerwonych skinów z kolekcji Train. Do wyboru będzie skin do Glocka lub M4A4, chyba, że Valve nas jeszcze czymś zaskoczy.riptide

Za gwiazdki kupić możemy także skrzynkę z operacji Riptide, wylosować jedną ze skórek z kolekcji Mirage, Dust2 czy Vertigo lub także wylosować naszywkę lub naklejki. W tej części sklepu chyba najbardziej opłaca się otwierać kolekcje, bowiem do skrzynki i tak potrzebny jest klucz.

Jeżeli jesteście fanami skinów do modeli postaci, to do gry trafiło ich naprawdę sporo, bo aż 21. Jeżeli przyoszczędzicie wszystkie gwiazdki, to pod koniec operacji stać Was będzie na cztery czerwone modele.

sklepPrzeczytaj więcej – Przegląd nowych skinów do modeli z Operacji Riptide

Co warto, a czego nie? Oto jest pytanie

Wielu z Was pewnie zapyta, na co warto wydać zdobyte gwiazdki w operacji Riptide? Odpowiedź jest jedna – na co chcesz! Jeżeli masz nieco szczęścia i wiesz, że los może się do Ciebie uśmiechnąć, na pewno warto spróbować pootwierać nowe kolekcje. Na dzień 23 września, najdroższe skiny są z kolekcji Dust2 i Vertigo.

Jeżeli szczęście Wam nie dopisuje, może warto przyoszczędzić nieco gwiazdek i kupić kilka skinów z kolekcji Train, bowiem aktualnie najdroższą skórką z tej kolekcji jest biały USP w najlepszej jakości. Co ciekawe koszt skinu do pistoletu to  20 gwiazdek i wystarczy nieco szczęścia, aby nieźle zarobić. Oczywiście możemy spróbować także pokupować skiny do modeli, jeżeli liczymy na zarobek, jednak na ten moment ciężko powiedzieć, jak ceny będą się zmieniać i ile będziemy w stanie zarobić.

Wszystkie najważniejsze i najnowsze informacje na temat operacji Riptide znajdziecie w naszej specjalnej zakładce.