Respawn.pl

Strona główna » Coalesce prezentuje nowy skład, a w nim m.in. były gracz Fnatic

Coalesce prezentuje nowy skład, a w nim m.in. były gracz Fnatic

Autor: Marcin Kapusta

Brytyjska organizacja Coalesce zaprezentowała nowy skład CS:GO na sezon 2022. Znaleźli się w nim byli gracze Fnatic oraz MAD Lions!

Organizacja Coalesce powstała w sierpniu 2021 roku, a jej głównym celem było zdobycie krajowego czempionatu. Zespół nie zdołał tego dokonać, natomiast wygrał kilka mniejszych turniejów. To jednak nie wystarczyło, ponieważ po zaledwie pięciu miesiącach współpraca obu stron dobiegła końca.

Dwa dni temu (tj. 23 lutego) poznaliśmy nowy skład Coalesce. Organizacja po raz pierwszy w swojej historii zdecydowała się na koncepcję międzynarodowej drużyny, kontraktując trzech Szwedów, Hiszpana oraz Brytyjczyka.

Zaczęliśmy budować drużynę od najważniejszego elementu układanki, a mianowicie od prowadzącego, którym został Robiin. Następnie zakontraktowaliśmy Jackinho, jednego z najlepszych snajperów na scenie, oraz doświadczonego riflera Thomasa. Później pozyskaliśmy sausola, który niesamowicie dobrze sprawuje rolę lurkera. Całość dopełnił agresywny i ogromnie utalentowany rifler, Mann3n.” – zakomunikował trener nowego zespołu, Mihajlo “feedme” Petrović.

Robiin do grudnia ubiegłego roku utożsamiał się z Teamem Finest, a w przeszłości współpracował z Thomasem pod banderą Endpoint. Jackinho zyskał szerszą sławę w styczniu 2021, gdy dołączył do Fnatic jako następca legendarnego Robina “flushy” Rönnquista. Niemniej brak osiągnięć drużynowych i słaba postawa indywidualna szwedzkiego snajpera sprawiła, że w listopadzie wylądował na ławce rezerwowej. Mann3n dotychczas występował w akademii Ninjas in Pyjamas, natomiast sausol jest byłym podopiecznym Jakuba “kubena” Gurczyńskiego. 21-letni Hiszpan przez dziewięć miesięcy przywdziewał trykot MAD Lions, zwyciężając w tym czasie m.in. Esport Pro Tour Summer 2021 oraz GameGune 23. Pod koniec grudnia niespodziewanie stracił angaż w wyjściowym składzie.

Aktualny skład Coalesce wygląda następująco:

  •  Tim “Mann3n” Isak
  •  Robin “robiin” Sjögren
  •  Jack “Jackinho” Ström Mattsson
  •  Thomas “Thomas” Utting
  •  Pere “sausol” Solsona Saumell
  •  Mihajlo “feedme” Petrović (trener)