Respawn.pl

Coldzera uhonorowany spray'em na Mirage

Autor: Sergiusz Lelakowski

We wczorajszej aktualizacji, wśród listy zmian istnieje wzmianka o wprowadzeniu spray’a “Vandalism”. Wiele osób ominęło ten wpis. Co to takiego? Coś, czym Valve honorowało najlepsze zagrania już kilkakrotnie.

We wczorajszej aktualizacji, o której pisaliśmy tutaj pojawił się spray na Mirage, przy aucie na bombsajcie B, który ma przypominać graczom o jednym z najlepszych zagrań, jakie do tej pory widzieliśmy w CS:GO na major’ach, lub na scenie e-sportowej w ogóle. Mowa tu oczywiście o tym nieziemskim quad-killu coldzera’y podczas MLG Columbus 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=bdqRGQJSLYo

Valve honorowało graczy niejednokrotnie. Wśród nich był między innymi Olofmeister, który stojąc w ogniu na Overpass rozbroił bombę i jednocześnie zginął – w tym samym momencie. Zresztą, cała drużyna fnatic dostała swój spray na respawnie terrorystów, na mapie dust2 po zabawnej, acz efektywnej rundzie, gdzie cały zespół wyposażył się w AWP.

coldzera

To bardzo miły upominek od Valve. Szczególnie, że w ostatnim czasie jakiekolwiek zmiany w samej grze nie są zadowalające dla profesjonalnych graczy. Wszystkie wyróżnienia możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Od siebie dodam, że żałuję iż Happy nie dostał wyróżnienia za swój pamiętny ace z Deagle’a w meczu EnVyUs vs TSM.