Respawn.pl

compLexity kończy budowę składu

Autor: Sergiusz Lelakowski

compLexity Gaming oficjalnie poinformowało nas o składzie, który będzie reprezentował ich barwy w 2016 roku. Zbudowanie zespołu zajęło ponad miesiąc czasu, a zarząd nie postanowił ograniczać się jedynie do zawodników z Ameryki Północnej.

Pod koniec 2015 roku, Jason Lake ogłosił na swoim Twitterze, że organizacja postanowiła zbudować nowy skład CS:GO wokół Daniela “roca” Gustaferri. Wtedy z drużyną pożegnali się Kory “SEMPHIS” Friesen i Timothy “autimatic” Ta, którzy zostali sprzedani do TSM za rzekomo 85,000$. Przez jakiś czas, w drużynie, mogliśmy oglądać Ronni’ego “ryx” Bylicki razem z Hunter’em “SicK” Mims, lecz ostatecznie zawodnicy nie postanowili związać się z compLexity.

20-letni roca jest aktualnie uważany za jednego z czołowych graczy za oceanem i wielokrotnie potwierdzał, że zasługuje na takie miano. W składzie pozostał również Joshua “sancz” Ballenger. Największą niespodzianką był powrót do gry Danny’ego “fRoD” Montaner, który reprezentował już compLexity, lecz za czasów CS 1.6. fRoD był ówcześnie uznawany za jednego z najlepszych, a przez niektórych nawet za najlepszego AWPera na świecie. Kolejnym dodatkiem do drużyny jest Josh “shinobi” Abastado – gracz, który pozostał bez drużyny, gdy zawodnicy Denial eSports postanowili rozejść się w różne strony. Abastado będzie pełnił rolę IGL w nowej drużynie. Niespodziewanie, Jason Lake postanowił sięgnąć aż do Wielkiej Brytanii, skąd pozyskał Rory’ego “dephh” Jackson. Brytyjczyk przez 3 miesiące grał dla CAZ eSports, lecz oferta przesłana przez compLexity Gaming nie mogła zostać odrzucona. dephh jest już w Stanach Zjednoczonych, gdzie razem z drużyną rozpocznie treningi. O wsparcie taktyczne dla graczy zadba Matt “warden” Dickens, jeden z legendarnych amerykańskich graczy.

compLexity Gaming.GO:

  • [flag us]Daniel “roca” Gustaferri[/flag]
  • [flag us]Danny “fRoD” Montaner[/flag]
  • [flag us]Josh “shinobi” Abastado[/flag]
  • [flag us]Joshua “sancz” Ballanger[/flag]
  • [flag gb]Rory “dephh” Jackson[/flag]
  • [flag us]Matt “warden” Dickens (trener)[/flag]