Respawn.pl

Strona główna » Complexity przejęło skład Extra Salt! Na pokładzie m.in. junior i Grim

Complexity przejęło skład Extra Salt! Na pokładzie m.in. junior i Grim

Autor: Krzysztof Sarna

Complexity Gaming kończy szuflę dzięki przejęciu byłego składu Extra Salt. Na pokładzie pojawiła się piątka nowych graczy, a do tego jeszcze trener. W gronie tym znaleźli się m.in. Paytyn “junior” Johnson czy Michael “Grim” Wince. 

Nowy sezon nadciąga, a więc trzeba się zbroić i trenować. Complexity przedstawiło swój skład, przejmując jednocześnie ten z Extra Salt, który tworzyć będzie trzon. Do tego organizacja z Ameryki pozyskała jeszcze dwójkę zawodników, a więc juniora i Grima. 

Owe trio z Extra Salt tworzą Johny “JT” Theodosiou, Justin “FaNg” Coakley oraz Ricky “floppy” Kemery. Do tego organizacja Jasona Lake’a zakupiła dwóch zawodników, czyli juniora, który niedawno definitywnie rozstał się z FURIĄ. Ostatnim elementem całej układanki jest Grim, który pożegnał się z Teamem Liquid, wszak amerykańska organizacja pokusiła się o restrukturyzację składu. 

W tej sytuacji skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Johnny “⁠JT⁠” Theodosiou
  • Justin “⁠FaNg⁠” Coakley
  • Ricky “⁠floppy⁠” Kemery
  • Paytyn “⁠junior⁠” Johnson
  • Michael “⁠Grim⁠” Wince
  • Tiaan “⁠T.c⁠” Coertzen – trener

Debiut nowego składu Complexity Gaming będzie mieć miejsce już jutro, w środę, 19 stycznia. Będzie on jednak bardzo trudny i wymagający. Organizacja zza oceanu zmierzy się z Gambit Esports w ramach Funspark ULTI 2021 Finals.