Respawn.pl

Copenhagen Flames 3.0! Organizacja przedstawiła nowy skład

Autor: Krzysztof Sarna

To już kolejne ogłoszenie z serii “zmiany w składach i nowe organizacje przed rozpoczęciem nowego sezonu w CS:GO”. Copenhagen Flames ogłosiło swój nowy skład, rozpoczynając jednocześnie nowy rozdział w historii organizacji. Duński podmiot sam go nazwał “Copenhagen Flames 3.0”. 

Copenhagen Flames już wcześniej ogłosiło swoje plany i prawie że wizję na nowy skład. Wszystko miało miejsce na początku czerwca, kiedy Nico “nicoodoz” Tamjidi oraz Fredrik “roeJ” Jørgensen trafili do fnatic. Trochę przyszło nam poczekać, ale w połowie sierpnia poznaliśmy trzeci roster duńskiej organizacji. Samo zestawienie jest prawie duńskie.

Copenhagen Flames 3.0

3.0 oznacza kolejną przebudowę duńskiej organizacji, która w ciągu ostatnich dwóch lat sprzedała ponad piętnastu graczy. Skład prowadzony będzie przez Thomasa “birdfromsky’ego” Due-Frederiksena. W nim zastaniemy także Johannesa “b0RUPA” Borupa, Thomasa “TMB” Bundsbæka, młodego snajpera Iuliana “regaliego” Harjău oraz weterana Rasmusa “raalza” Steensbora wraz z Benjaminem “cube” Stabellem w roli trenera. 

CZYTAJ TAKŻE: Szufla także na żeńskiej scenie. Do CLG Red zawitały aż trzy zawodniczki

To zupełnie nowy projekt z nowymi graczami i nowymi pracownikami, co oznacza, że zaczynamy od zera. Chociaż wiemy, że jest to proces, który wymaga czasu, naszym celem jest jak najszybsze dostanie się do TOP30 HLTV dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu. Mamy nadzieję, że dostarczymy ekscytującego Counter-Strike’a, którego będziecie mogli być świadkami pierwszy raz podczas nadchodzących kwalifikacji RMR – mówił w oświadczeniu Philip “tekziNz” Karsbøl, szef esportu. 

Jak już na wstępie zaznaczyliśmy, skład jest prawie w pełni duński. Prawie, ponieważ jedynie regali jest Rumunem. Problemów z komunikacją jednak nie będzie, ponieważ 19-latek z Danią ma wiele wspólnego, o znajomości duńskiego już nawet nie wspominając. 

Skład Copenhagen Flames prezentuje się następująco:

  • Thomas “⁠birdfromsky⁠” Due-Frederiksen
  • Rasmus “⁠raalz⁠” Steensborg
  • Johannes “⁠b0RUP⁠” Borup
  • Thomas “⁠TMB⁠” Bundsbæk
  • Iulian “⁠regali⁠” Harjău
  • Benjamin “⁠cube⁠” Stabell – trener