Respawn.pl

Strona główna » Copenhagen Wolves przedstawia nową drużynę

Copenhagen Wolves przedstawia nową drużynę

Autor: Sergiusz Lelakowski

Copenhagen Wolves które utraciło swoją drużynę na rzecz Team Dignitas niemal natychmiast  ogłosiło skład swojego nowego zespołu. Duńska organizacja zdecydowała się na zakontraktowanie na okres 6 miesięcy pięciu zawodników występujących ostatnimi czasy pod nazwą unu.AiN.

Aktualny skład Copenhagen Wolves:
dania Mathias “MSL” Lauridsen
dania Nicolai “HUNDEN” Petersen
dania Asger “AcilioN” Larsen
dania Michael “Friis” Jorgensen
dania Danni “smF” Dyg

unu.AiN pozostawało bez organizacji od połowy grudnia kiedy to rozstali się z myXMG tuż przed  TaKeTV Invitational. Wsparcie na ten wyjazd udzieliła im organizacja Reason Gaming lecz była to jedynie jednokrotna współpraca.

Kapitan drużyny, Nicolai “Hunden” Petersen:

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że doszliśmy do porozumienia z Copenhagen Wolves i będziemy reprezentować ich barwy przez najbliższe sześć miesięcy. Nowa strategia Copenhagen Wolves pokazuje duży potencjał na nadchodzący rok, i cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu.

Najbliższe pół roku będzie bardzo pracowite dla naszego zespołu. Będziemy uczestniczyć we wszystkich możliwych i imprezach i mamy nadzieję że zakwalifikujemy się na naprawdę duże imprezy. Naszym głównym zadaniem będzie zakwalifikowanie na ESL One Katowice, i dobre zaprezentowanie się na kwietniowym Copenhagen Games w którym mamy już zapewniony udział.”