Respawn.pl

Counter-Strike 2; 9INE znalazło nowego zawodnika?

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Sytuacja w 9INE zaczyna coraz bardziej się klarować. Wygląda na to, że do polskiego zespołu Counter-Strike 2 dołączy młody zawodnik – Jakub “jcobbb” Pietruszewski.

9INE, polski zespół Counter-Strike 2 znalazł nowego zawodnika?

Jeszcze nie oficjalne, ale można się domyślić kto zostanie najprawdopodobniej nowym nabytkiem 9INE. Zespół postawi na młodego zawodnika, który do tej pory nie reprezentował znanych organizacji, ale na polskiej scenie zdążył już nieco się przedstawić społeczności.

9INE, polski zespół Counter-Strike 2 w wielu rankingach aktualnie jest najwyżej notowaną formacją z naszego kraju, jednak ostatnia zmiana w składzie nieco zatrzymała dalsze przetasowania. To jednak aktualnie sztab szkoleniowy dziewiątek maj przebywać na bootcampie w Esports Performance Center z tajemniczym graczem.

jcobbb tajemniczym graczem 9INE? 

Wiele na to wskazuje, że nowym zawodnikiem dzewiątek w Counter-Strike 2 zostanie właśnie Jakub “jcobbb” Pietruszewski, który jako jeden z pierwszych przebywał na testach w zespole. Młody, zaledwie 19-letni zawodnik nie ma za sobą zawrotnej kariery, a 9INE będzie jedną z pierwszych znanych i profesjonalnych organizacji w karierze esportowej. Zawodnik ood kilku dni gra z innymi zawodnikami polskiej formacji dużą ilość spotkań na FACEIT, a dodatkowo dołączył do zespołu na tej platformie. Młodego gracza czeka także pierwszy poważny test – kwalifikacje do DreamHack Atalanta.

Jeżeli plotki zostaną potwierdzone, to skład 9INE będzie wyglądał następująco:

Aktualny skład 9INE prezentuje się następująco:

  • Olek “hades” Miśkiewicz
  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Jakub “jcobbb” Pietruszewski
  • Piotr “nawrot” Nawrocki (trener)
  • Wiktor “mynio” Kruk (rezerwowy)