Respawn.pl

Counter-Strike 2 > CS:GO; Profesjonaliści chwalą nową wersję gry!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca

Dostęp do Counter-Strike 2 ma już zdecydowanie większa ilość graczy, a profesjonaliści po ostatnich zmianach zachwycają się grą i chwalą nową produkcję od Valve. 

Counter-Strike 2 lepszy od CS:GO? 

CS2 jest już dostępny dla wielu graczy, którzy otrzymali zaproszenia do bety. Wystarczyło, że gracze posiadali rangę oraz wersję Prime CS:GO, jednak jeżeli nie spełniliście tych wymogów, nic straconego. Valve z każdą aktualizacją wysyła nowe zaproszenia, więc wbijcie rangę, kupcie Prime i czekajcie.

Najnowsze aktualizacje do Counter-Strike 2 zdążyli już ocenić profesjonalni gracze. Opinię o nowej produkcji Valve wyraził już między innymi reprezentant FaZe – Robin “ropz” Kool. Estończyk napisał wprost, że najnowsza wersja CS’a jest lepsza od tej jeszcze aktualnej.

Nieco więcej o Counter-Strike napisał Wiktor “TaZ” Wojtas, polska legenda. Były gracz między innymi Virtus.pro dodał za pośrednictwem swojego Twittera, że CS:GO poszedł bardziej w Quake, ze względu na między innymi ustawienia graficzne. Teraz polski zawodnik liczy, że Counter-Strike powróci do korzeni, czyli komunikacja, taktyka i cel jako klucze do zwycięstwa.

Brak skyboxów w CS2 jest frustrujące 

O najnowszej wersji Counter-Strike wypowiedziały się także inne znane osobistości ze świata gry. Były gracz Astralis czy Vitality brak skyboxów określi jako frustrujące, ale dające nowe możliwości. To jednak patrząc na to z wielu perspektyw, ocenia zmianę 50 na 50.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w specjalnej zakładce.