Respawn.pl

Counter-Strike 2 ma możliwość pojawienia się na Andoid i iOS

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Pojawienie się Counter-Strike 2 otwiera wiele nowych możliwości, ze względu na nowy silnik. Nie wykluczone więc, że najpopularniejszy FPS pojawi się na urządzeniach mobilnych z Android i iOS.

Source 2 w Counter-Strike 2 zmienia naprawdę wiele, bowiem dzięki niemu nie tylko twórcy, ale społeczność otrzyma zdecydowanie więcej możliwości rozwoju. Nie wykluczone więc, że Valve będzie chciało iść za ciosem i przenieść grę także na urządzenia mobilne, co umożliwia nowy silnik.

Counter-Strike 2 na urządzeniach mobilnych? Tak to możliwe

Nowa odsłona CS’a przyniesie wiele zmian, o które prosiła społeczność, jednak to nie koniec możliwości Valve. Nowy silnik umożliwia bowiem o wiele szybszą i lepszą implementację cennych zmian dla graczy. Nie wykluczone więc, że Counter-Strike 2, który będzie na silniku Source 2 pojawi się urządzenia z systemem Android i iOS.

Dzięki właśnie nowemu silnikowi, Valve będzie miało taką możliwość. Source 2 obsługuje bowiem Androida i iOS, co w przypadku nowej wersji CS’a pozwala przenieść rozgrywkę na urządzenia mobilne. Nawet w konsoli możemy znaleźć komendy odpowiedzialne za rozgrywkę mobilną.

To jednak tylko spekulacje, bez potwierdzenia

Na ten moment nie mamy żadnego potwierdzenia, że Valve ma takie plany lub nawet pracuje już nad mobilną wersją Counter-Strike. Trzeba jednak przyznać, że sama możliwość daje sporą nadzieję społeczności, że w najpopularniejszego FPS’a na świecie grać będziemy mogli właśnie na urządzeniach mobilnych.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce