Respawn.pl

Counter-Strike 2 premiera – Kiedy i gdzie?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Wreszcie społeczność doczekała się nowych informacji! Counter-Strike 2 faktycznie istnieje i czeka nas prawdziwa rewolucja, na którą większość graczy będzie musiała trochę poczekać. 

Counter-Strike 2 oficjalnie został zapowiedziany, jednak nie od razu udostępniony graczom. Valve postanowiło bowiem przygotować nowy tytuł do oficjalnej premiery jeszcze z graczami poprzez limitowane testy. Jak dostać Counter-Strike 2 dowiecie się tutaj.

Premiera Counter-Strike 2

Na ten moment nie znamy dokładnego dnia, kiedy Counter-Strike 2 zostanie udostępniony wszystkich. Producent gry na ten moment postanowił jedynie ujawnić, że nowa wersja najpopularniejszego FPS’a na świecie będzie dostępne dla wszystkich graczy jeszcze tego lata.

Jeżeli patrząc z perspektywy dat, to premiera Counter-Strike 2 będzie miała miejsce między 21 czerwca a 23 września. Niestety nie wykluczone, że Valve w toku prac, nie zdecyduje się na zmianę daty oficjalnej premiery, aby grę oddać graczom w jak najlepszej wersji. Mimo tego, społeczność będzie czekać, bowiem Valve odwaliło kawał dobrej roboty.

CS 2 na ten moment dla nielicznych

To jednak nie oznacza, że w Counter-Strike 2 nie da się w ogóle zagrać. Valve zdecydowało się przeprowadzić limitowane testy, do których zaproszeni zostaną gracze i regularnie będą dodawani nowi. Dzięki temu pula graczy grających w CS 2 ciągle będzie się zwiększać, aż do premiery. Jeżeli nie wiecie, jak zagrać w Counter-Strike 2, to możecie dowiedzieć się tutaj.

Counter-Strike 2 gdzie zagrać? 

CS:GO dostępne jest na Steamie i tak samo będzie w przypadku Counter-Strike 2. Gra zostanie udostępniona na platformie wszystkim graczom w dniu premiery, a na ten moment tytuł można jedynie otrzymać na konto, jeśli otrzymamy specjalny kod od producenta. Wtedy gra pojawi się w naszej bibliotece Steam i wystarczy ją pobrać, aby móc przetestować nową wersję Counter-Strike.

Więcej informacji o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce