Respawn.pl

Counter-Strike 2 przyniesie lepszy dźwięk w grze?

Autor: Maks Bartosik
Audio Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 ma przynieść wiele zmian w naszej ukochanej strzelance. Dotyczą one również dźwięku, który ma być lepszy niż dotychczas.

Kontynuujemy opisywanie nowości, które przyniesie ze sobą Counter-Strike 2. W nowej grze zmianie ulegnie nie tylko system granatów dymnych czy tickrate, ale też i dźwięk. Deweloperzy poinformowali, że ten aspekt, który jest jednym z najważniejszych w całej grze, również zostanie ulepszony.

Precyzyjny dźwięk w Counter-Strike 2

Na stronie Valve poświęconej CS 2 możemy przeczytać dumne słowa – PRECYZYJNY DŹWIĘK. Co to dokładnie oznacza? Na ten moment zbyt dużo nie wiadomo, jednak jak możemy zauważyć na wspomnianej stronie, twórcy gry poddali dźwięk w CS 2 ponownej produkcji. Ma to zapewnić lepsze odzwierciedlenie środowiska fizycznego tak, by dźwięk był bardziej wyrazisty i wyrażał więcej aspektów gry.

Lepszy balans audio w CS 2

Audio w CS 2 zostało również na nowo zbalansowane, a to z kolei ma zapewniać jeszcze lepsze doznania słuchowe dla graczy. Obecnie są to jedyne informacje o zmianach w dźwięku, jakimi podzieliło się z nami Valve. Zapewne w kolejnych tygodniach poznamy jeszcze więcej szczegółów, co pozwoli nam przygotować się na nową strzelankę.

Więcej informacji o Counter-Strike 2 znajdziecie tutaj.