Respawn.pl

Counter-Strike 2 przyniesie ulepszonego Anti-Cheata?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 zszokował społeczność, ale wiele na to wskazuje, że to nie koniec nowości i ulepszeń, jakie zaserwuje nam Valve. Według plików na stronie niedługo także ma pojawić się lepszy anti-cheat. 

Nowa wersja CS’a przyniesie nam wiele nowości, które ciężko na raz i bez testów przyswoić. Counter-Strike 2 to będzie po prostu gra, o którą prosiła społeczność, z wieloma elementami, na które narzekała w ostatnich latach. Jednak w informacji od Valve zabrakło nowinki na temat lepszego anti-cheata , który w plikach faktycznie się znajduję.

Lepszy anti-cheat w Counter-Strike 2?

Wydawać się mogło, że wszystko co zmieni się w Counter-Strike 2, Valve już nam przekazało. To jednak nie prawda, bowiem producent gry nie wspomniał nic o polepszeniu zabezpieczeń przeciwko oszukującym graczom. Sprawa ma się na tyle ciekawe, że informacje o lepszym anti-cheat znaleziono na stronie gry.

Na nowej stronie Counter-Strike znaleziono bowiem nieużywaną klasę CSS, która nosi nazwę beta_Source2_AnticheatContaniner_2EGsg.  Sugeruje to, że Valve wzięło sobie do serca walkę z nieuczciwymi graczami i faktycznie, nowa wersja gry będzie miała lepsze zabezpieczenia. Na ten moment informacje jest ukryta na stronie internetowej, co oznaczać może, że gra otrzyma nowe zabezpieczenia nieco później,  albo dopiero na premierę.

Nowa wersja CS’a przyniesie wiele nowości 

Trzeba przyznać Valve, że nowa wersja Counter-Strike daje społeczności prawie wszystko, o co prosiła. Lepszy tick-rate,  ładniejsze mapy, zmiany w granatach i wiele więcej. Byłoby więc dziwne, gdyby producent gry olał temat anti-cheata, który jak wiemy, jest niezbędny, aby ekosystem gry był po prostu użytkowany.

Więcej informacji o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce