Respawn.pl

Counter-Strike 2 zakończy erę ustawiania najniższych możliwych ustawień graficznych

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 

Czy to koniec ze słabszymi ustawieniami, aby widzieć więcej? Counter-Strike 2 będzie w tej w kwestii przełomowy, co widać w porównaniu do CS:GO.

Counter-Strike 2 przyniesie wiele istotnych zmian, na które czekała cała społeczność gry. To jednak przez wielu pominięta została jedna istotna rzecz, bowiem nowa wersja gry wygląda na to, będzie bardziej zmuszała graczy, do wyższych ustawień graficznych, niż było to w CS:GO.

Counter-Strike 2 będzie preferował lepsze do ustawienia graficzne

Wiemy wszyscy, że nowy Counter-Strike otrzymał potężne ulepszenia graficzne, które dzięki silnikowi Source 2 mają jeszcze bardziej zadowolić graczy. To jednak wiele osób obawia się o wydajność gry na słabszych komputerach, a teraz już wiemy, że ustawienia graficzne będą musiały być nieco zwiększone.

WSZYSTKIE INFORMACJE O COUNTER-STRIKE 2

Jak pokazał na swoim filmiku 3kliksphilip, brak odpowiednich ustawień spowoduje, że rywale będą mieli przewagę. Youtuber jako przykład podał ustawienia cieni, które przy minimalnych powodują, że cień rywala po prostu nie jest widoczny.

To jednak nie koniec zmian, jakie mają nas czekać. Jak zauważył użytkownik Twitter o nicku ThourCS, na rozdzielczości 1280×960 (4:3), niskich ustawieniach, MSAA 4x oraz włączonej funkcji Boost Player Contrast, model postaci w Counter-Strike 2 jest zdecydowanie mniej widoczny niż w CS:GO. Powodem tego jest ciemny cień w modelu postaci w nowej wersji gry.


Wiele na to wskazuje, że CS 2 w kwestii ustawiania najniższych ustawień przyniesie sporą rewolucję, która spowoduje, że gracze będą musieli ustawiać zdecydowanie lepszą jakość i wyższą rozdzielczość.