Respawn.pl

Cristiano Ronaldo w nowym TOTW w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
TOTW 22 FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, a w jej składzie znalazł się m.in. Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie jest jednak jedyną kartą wartą uwagi w najnowszym TOTW!

Środa w kalendarzu gracza FIFA Ultimate Team oznacza tylko jedno – nową drużynę tygodnia. Takowa pojawiła się dzisiaj w FIFA 23 i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę solidnie. Nowy TOTW był wybierany przez EA na podstawie meczów reprezentacji i tutaj mamy pierwszą smutną informację. Nie znalazł się w nim żaden Polak, ale to akurat nie powinno nikogo dziwić.

Twarzą TOTW numer 22 jest bez wątpienia Cristiano Ronaldo. CR7 na swoim najnowszym in-formie otrzymał 92 punkty oceny ogólnej. Tuż za nim uplasował się Hueng-Min Son oceniony na 91 overalla. Podium zamyka Dani Olmo z kartą ocenioną na 89. Tuż za nim znaleźli się Romelu Lukaku i Fede Valverde, obaj ocenieni na 88. Pełny skład nowej drużyny tygodnia znajdziecie poniżej.

Srebrne Gwiazdy

W tym tygodniu zawodnikiem wyróżnionym w ramach wyzwania “Srebrne Gwiazdy” został Ilaix Moriba. Środkowy pomocnik Valencii został na niej oceniony na 74, a wszystkie statystyki ma ocenione powyżej 75 punktów. Na jego odblokowanie klasycznie gracze mają tydzień.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „74 ŚP MORIBA 81 TEM 84 DRY 82 STR 76 OBR 76 POD 76 FIZ”

Doszło również do ciekawej sytuacji związanej z wyzwaniem Srebrne Gwiazdy. Mianowicie, w wyzwaniu tym powinien dostępny być także żeton wymiany FUT Birthday. EA poinformowało, że w wyniku błędu nie jest on dostępny i pojawi się w grze dopiero w czwartek.