Respawn.pl

CS2.EXE W FAZIE TESTÓW! Valve wykonało kolejne ruchy w kierunku Source 2

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, CS:GO

Kolejna noc nieprzespana przez wielu fanów CS:GO. Z czternastego na piętnastego marca Valve wykonywało kolejne testy i ruchy związane z Source 2. 

Cały czas społeczność patrzy na ręce Valve, które jeszcze nie podało żadnych oficjalnych informacji na temat Source 2. Ostatniej nocy ponownie deweloperzy pracowali nad plikami związanymi z nowym silnikiem i nie zabrakło tym razem testów. Niestety nie przyszła jeszcze pora na otwieranie szampana.

Nocne testy cs2.exe za nami! Kiedy nowa aktualizacja z Source 2?

Fani CS:GO ostatnią noc ponownie mogą wpisać na listę nieprzespanych, bowiem wieczorem czternastego marca wykryto kolejne ruchy deweloperów. Na początek wykryto limitowane testy dla nowego silnika. W logach znalazł się plik o nazwie cs2.exe, który ponownie wzbudził wręcz szaleństwo wśród społeczności. Nie zabrakło jednak wielu wpisów na mediach społecznościowych, które miały na celu oczywiście zmylić użytkowników, że nowy silnik wkroczył już do gry. To jednak uprzedzamy, na Source 2 być może będziemy musieli jeszcze chwilkę poczekać.

To nie jedyny ruch Valve zeszłej nocy 

Valve zeszłej nocy nie próżnowało i oprócz testów dokonało innych zauważalnych ruchów. Gałąź deweloperska, w której znajdują się aktualnie pliki związane z Source 2 otrzymała aktualizację. Na dodatek pojawiła się druga gałąź przeznaczona dla deweloperów jednak z dopiskiem “P” (w skrócie DPRP). Według jednego z użytkownika Twittera oznacza to, deweloperską przedpremierową wersję programu.

Na ten moment nie wiemy, kiedy nowy silnik faktycznie zawita do CS:GO lub czy otrzymamy nową wersję gry. Patrząc aktualnie na przebieg prac i przeprowadzane testy przez deweloperów, na długo wyczekiwaną aktualizację być może będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać. Co jednak także istotne, producent do tej pory nie odniósł się do ostatnich wydarzeń. Wszystkie informacje na temat Source 2 i ruchów ze strony Valve znajdziecie tutaj.