Respawn.pl

CS:GO obchodzi dzisiaj dziewiąte urodziny, a Valve nie dodało nawet urodzinowych kurczaków!

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Przez wielu kochana, przez wielu znienawidzona! Właśnie 21 sierpnia 2012 roku swoją premierę miało CS:GO, które obchodzi dzisiaj dziewiąte urodziny. Co z tej okazji przygotowało Valve? Nic. 

Kawał historii napisało już CS:GO, bowiem dzisiaj mija dziewięć lat, odkąd premierę miała gra od Valve. Od tamtej pory sporo się zmieniło nie tylko w grze, ale i na całym świecie. FPS znany na całym świecie ma swoje plusy i minusy, jednak i tak wielu spędziło w nim naprawdę spory kawałek życia.

Dokładnie 21 sierpnia 2012 roku swoją premierę miało CS:GO, które na początku nie miało z górki, bowiem wiele osób nadal grało w Source czy nieśmiertelną wersję 1.6. Jednak sukces udało się osiągnąć, a tytuł wydany przez Valve do tej pory znajduje się w czołówce list gier esportowych,.

Dziewiąte urodziny jednak obchodzone są spokojnie przez Valve. Do gry nie dodano nawet uwielbianych i kochanych urodzinowych kurczaków, które po zabiciu rozsypywały kolorowe konfetti. Zamiast tego deweloperzy postanowili umieścić jedynie drobny wpis na Twitterze.

Czy może najbliższej nocy Valve dorzuci coś urodzinowego do CS:GO? Niestety bardzo w to wątpimy, bowiem taka aktualizacja pojawiłaby się już w grze. Zamiast tego możecie poczytać, co zmieniło w kochanym przez nas tytule sprawdzając naszą specjalną kategorię – Update.