Respawn.pl

CS:GO obchodzi dzisiaj swoje ostatnie urodziny

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO urodziny

Dziejszy dzień dla fanów Counter-Strike jest szczególny, bowiem swoje ostatnie, pożegnalne urodziny obchodzi jeszcze aktualna wersja gry, czyli CS:GO.

CS:GO obchodzi swoje ostatnie urodziny

CS:GO przechodzi już małymi krokami do pięknej historii, która z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Jedenaście lat, tyle mogliśmy i jeszcze nieco możemy cieszyć się z aktualnej wersji najpopularniejszego FPS’a na świecie, bowiem już niedługo zostanie on zastąpiony.

21 sierpnia 2012 roku rozpoczęła się przepiękna historia CS:GO, bowiem wtedy Valve oficjalnie ogłosiło otwarcie wersji Beta. Wszystko za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Oczywiście gracze nie zapomnieli o tym i w dniu dzisiejszym zdecydowali nieco zażartować i masowo udostępniali wpis, aby ogłosić, że najnowsza wersja, czyli CS2 jest już dostępna dla wszystkich.

Ostatnie urodziny w cieniu nowej wersji

Z pełnym przekonaniem można sądzić, że są to ostatnie urodziny CS:GO. Pierwsze plotki mówiły, że otwarta wersja bety Counter-Strike 2 zostanie wydana właśnie dzisiaj, czyli w urodziny Global Offensive, co byłoby przepiękną zamykającą klamrą dla całej tej historii.

To jednak według najnowszych informacji, otwarta beta Counter-Strike 2 pojawi się dokładnie 24 września, o czym chyba niechcący poinformowali komentatorzy na zakończonym turnieju Gamers8. Podano także niekonkretną datę przejścia gry do pełnoprawnej wersji – więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

W tym dniu życzenia w postaci sto lat dla CS:GO nie są najlepsze, ale z pewnością może podziękować w dzisiaj za wiele fantastycznych napisanych historii i za wspomnienia, które będą z nami jeszcze bardzo długo.