Respawn.pl

CSGO.one oczyszczone z zarzutów o ustawianie meczy

Autor: Sergiusz Lelakowski

Afera, jaka nastąpiła podczas wydarzenia Operation: Kinguin #2, ostatecznie zakończyła się pomyślnie dla zarządu organizacji CSGO.one.

Turniej Operation: Kinguin #2 był przełomowym momentem w historii kariery byłego składu CSGO.one. Podczas wydarzenia, zawodnicy zostali poproszeni o ustawianie meczy, jednak informacja na temat osoby, która zdecydowała się na taki krok pozostawała tajemnicą. Gracze, mimo że postanowili dołączyć do PixelFire, pozostawali w ścisłym kontakcie z byłym zarządem serwisu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Szef organizacji PixelFire Leon-Luca “VirtualHeart” Beiderwieden wydał w tym celu oficjalne oświadczenie, oczyszczające CSGO.one z zarzutów. Sprawcą, okazał się kierownik zespołu, który po natychmiastowej interwencji zarządu został zwolniony ze swojego stanowiska.

[pull_quote_center]Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić, że nie ma już sporu pomiędzy graczami i serwisem CSGO.one. To byłoby nieuczciwe, aby podejrzane działania jednego niedoświadczonego pracownika miały wpływ na całą organizację, dlatego cieszymy się, że mogliśmy pomóc przywrócić dobre imię CSGO.one.[/pull_quote_center]

PixelFire zobaczymy na PGL European Minor Championship, na którym osiem drużyn będzie walczyć ze sobą o główną pulę nagród w wysokości 50,000 $ oraz miejsce na kwalifikacje do MLG Columbus 2016 Main LAN.