Respawn.pl

CS:GO ujawnił fragment nowej piosenki kanadyjskiego rapera przed premierą – czy nowy music kit wkrótce zawita do gry?

Autor: Michał Maćkowski

Ciekawej akcji doczekali się obserwujący oficjalnym profil CS:GO na Twitterze. Na koncie pojawił się fragment muzyki z nowej nieupublicznionej jeszcze płyty kanadyjskiego rapera.

CS:GO ostatnio coraz częściej ujawnia niektóre rzeczy, które trafią do gry. Tak było mniej więcej z najnowszą operacją, gdzie na profilu pojawiały się różne emotki nawiązujące do wprowadzonej przepustki. Tym razem jednak doczekaliśmy się innej akcji, bowiem profil CS:GO ujawnił kawałek piosenki kanadyjskiego rapera, która swoją premierę będzie miała w nowym albumie.

Przeczytaj więcej – Czas surferów – Przegląd Operacji Riptide Tydzień #3

Zacznijmy jednak od początku. bbno$, czyli kanadyjski raper, który opublikował dzisiaj swój nowy kawałek pod tytułem bbno$ & Rebecca Black – yoga wrzucił wpis na Twitterze z nową piosenką i podpisem “gracze tam będą”. CS:GO dosyć szybko zareagowało na wpis, udostępniając go i dopisując – odpisz lub ujawnimy piosenkę z Twojego nowego albumu. Raper oczywiście “nie chciał w to uwierzyć” i od razu odpisał – “zrób to, założę się że tego nie zrobisz”

No i kanadyjski raper można powiedzieć, że się przeliczył, bo chwilę później oficjalny profil CS:GO opublikował piętnaście sekund kawałka, który najprawdopodobniej niedługo ujrzy światło dzienne. Taka wymiana z pewnością była zaplanowana i może oznaczać, że już niedługo do gry zawita nowy music kit, który opierać będzie się właśnie na piosenkach kanadyjskiego rapera. Mimo, że ten nowy dodatek do gry praktycznie nic nie zmieni, to całą akcję z pewnością możemy zaliczyć do udanych.