Respawn.pl

CS:GO znowu pobija rekord! Produkcja Valve przekroczyła kolejną barierę!

Autor: Michał Maćkowski
top 5 myszek cs:go

Tak jak można było się spodziewać! CS:GO ponownie pobił swój dotychczasowy rekord, jednak tym razem przekroczył także ważną barierę 1 400 000 graczy, grających w jednym momencie. 

Brak nowych aktualizacji nie odstrasza graczy CS:GO, którzy drugi raz w tym miesiącu pobili rekord. Rekord istotnie ważny dla samego tytułu, bo chodzi o ilość użytkowników, którzy w tym samym momencie przebywali w grze. Tym razem udało się przebić barierę, która pokazuje, że gra jest po prostu nieśmiertelna.

CS:GO znowu bije rekord; Tym razem padła bariera 1 400 000 graczy

Poprzedni rekord ustalony został piątego marca, więc gracze potrzebowali niecały tydzień, aby ustanowić nowy. Dokładnie wczoraj w okolicach godziny czternastej czasu polskiego ponownie na serwerach gry padł rekord. Jednocześnie w grze przebywało aż 1 420 183 użytkowników, co poprawiło poprzedni rekord o 41 736 graczy.

steamdb png

fot. SteamDB

Brak zmian, ale ich zapowiedź pomaga grze

CS:GO nie otrzymało oficjalnej aktualizacji od piętnastego lutego, lecz zmiany dla graczy nie miały dużego znaczenia. Aktualnie społeczność gry żyje zapowiedziami nowego silnika, jaki ma trafić do gry i wprowadzić szereg zmian. Mowa między innymi o wprowadzeniu tickrate 128 czy ulepszeniu trybu turniejowego. Na ten moment są to wyłącznie poszlaki, lecz ich ilość buduje już pewną wizję, która najprawdopodobniej stanie się niedługo rzeczywistością. Więcej o Source 2 i planowanych zmianach przeczytacie tutaj.