Respawn.pl

CS:GO zostało pięknie pożegnane przez społeczność

Autor: Michał Maćkowski
top 5 myszek cs:go

CS:GO przeszło już do historii, która zostanie przez nas zapamiętana na bardzo długo. Społeczność postanowiła godnie pożegnać grę i nie zabrakło wielu wpisów między innymi profesjonalnych graczy.

CS:GO godnie pożegnane

Premiera Counter-Strike 2 pożegnała już na stałe CS:GO, które jedynie będzie jeszcze widoczne na najbliższych, ale nielicznych turniejach esportowych. To jednak cała otoczka jaką społeczność zrobiła wokół pożegnania wersji Global Offensive budzi podziw.

Tysiące wpisów w ciągu kilku godzin pojawił się na platformie X (kiedyś Twitter). CS:GO pożegnali profesjonalni gracze, organizatorzy turniejów, komentatorzy i wszyscy, którzy poświęcili tej grze swój czas. Swój wpis pożegnalny opublikował między innymi Jarosław “pashabiceps” Jarząbowski, który grze z pewnością wiele zawdzięcza.

15 minutowy pożegnalny filmik postanowił zrobić ESL, jeden z największych organizatorów turniejów na świecie. W materiale możemy zobaczyć między innymi najlepsze reakcje i akcje zawodników oraz najśmieszniejsze momenty w historii gry.

Bardzo ciekawą przeróbkę postanowiła zrobić organizacja Natus Vincere, która odejście CS:GO przeniosła do świata bajki Kung Fu Panda. Trzeb przyznać, że sam pomysł i wykonanie perfekcyjne.

Oczywiście pożegnalnych wpisów i materiałów CS:GO jest bardzo dużo, a to tylko niewielka ich część. Trzeba jednak przyznać, że Counter-Strike ma naprawdę wierną społeczność, która z pewnością będzie o tej wersji gry bardzo długo pamiętać.