Respawn.pl

Czas na cwierćfinały Majora w Paryżu. Ekipa Polaka podejmie Vitality

Autor: Filip Woszczek

Accor arena w Paryżu stoi otworem! Rozpoczynamy fazę Mistrzowską BLAST.tv Paris Major 2023, po którego trofeum ręce wyciąga wiele mocnych zespołów. Dziś Karol “rallen” Rodowicz i jego Into the Breach podejmie Vitality, które nie poniosło jeszcze porażki w poprzedniej fazie turnieju.

Na sam początek fazy playoff rozegra się spotkanie, które śmiało można nazwać przedwczesnym finałem. Starcie Heroic przeciwko FaZe to jeden z tych meczów, którego spodziewaliśmy się w dalszej fazie turnieju. Ekipa Caspera “cadiaN” Møllera pojawiła się w tym miejscu po tym, jak zapewniła sobie nieskazitelny bilans 3-0, dzięki zwycięstwu nad Liquid. Dla zawodników FaZe droga była niesamowicie wyboista, począwszy od kwalifikacji ostatniej szansy, aż do niekorzystnego bilansu 0-2, by końcowo pojawić się w ćwierćfinale.

Drugie z dzisiejszych spotkań zdecydowanie wyczekiwane jest przez wielu francuskich entuzjastów Counter-Strike’a. Zespół Into the Breach nie będzie miał zbyt łatwego zadania, ponieważ naprzeciw nich stanie Vitality, będące jednym z faworytów do wygrania ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO. Ekipa Karola “rallen” Rodowicza udowodniła już wielokrotnie, że są w stanie pokonywać niewygodnych rywali, takich jak FaZe czy fnatic. Z drugiej strony, Vitality nie poniosło jeszcze ani jednej porażki w fazie Legend, meldując się w aktualnej sytuacji z bilansem 3-0, który dało im zwycięstwo nad Monte.

15:00 Heroic heroic vs. faz FaZe
19:00 Vitality vv vs. Into The Breach Into the Breach

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.