Respawn.pl

Czas na debiut nowego składu Snaxa; W grze także 9INE oraz Honoris

Autor: Michał Maćkowski

Czwartek dla fanów polskich drużyn CS:GO i Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego zapowiada się emocjonująco. Przed nami spotkania z udziałem 9INE, Honoris oraz nowe składu byłego gracz Virtus.pro – Let us cook. 

Dzisiejszy dzień na międzynarodowej scenie CS:GO dla polskich drużyn i zawodników zapowiada się bardzo ciekawie. Wreszcie kibice doczekają się debiutu nowego skład Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, a na dodatek 9INE i Honoris rozpoczynają rywalizację w nowych turniejach.

Nowy skład Snaxa i Honoris rozpoczynają walkę w CCT North Series

Dużą uwagę polskich kibiców na pewno skradnie dzisiaj debiut nowego międzynarodowego składu z Januszem “Snaxem” Pogorzelskim na czele. Wreszcie były gracz Virtus.pro ogłosił oficjalnie drużynę, z którą będzie  rywalizować na międzynarodowej scenie. Ostatecznie w składzie Let us cook oprócz Janusza możemy zobaczyć drugiego Polaka Sebastiana “fr3nd” Kuśmierza, dwóch graczy z Rumunii – Raula “Blytz” Gligora, Alexandru “s0und” Stefan oraz Duńczyka Mikkel “Maze” Sparvath. W debiucie zespół zmierzy się z francuskim GenOne już o 10:00.

W tym samym turnieju swoje pierwsze spotkanie rozegra także Honoris. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa w ostatnim czasie gra w kratkę, jednak dzisiejszy rywal będzie nieco bardziej wymagający. Na start trzeciego sezonu CCT North Series polski zespół zmierzy się czeskim Sinners.

9INE rozpoczyna nowe rozgrywki

Rzutem na taśmę, 9INE otrzymało zaproszenie do nowych rozgrywek Omen WGR Challenge 2023. Polacy w międzynarodowym turnieju zastąpią Brazylijczyków z 00NATION i powalczą o pieniądze z puli nagród 16 005 dolarów. Na start najwyżej notowany polski zespół na świecie w rankingu HLTV zmierzy się z węgierskim Rapid Ninjas. W grupie nasi rodacy znaleźli się także z francuskim Falcons oraz Eternal Fire.

Harmonogram spotkań z udziałem polskich drużyn