Respawn.pl

Czas na debiut odświeżonego składu Wisły All in! Games Kraków!

Autor: Michał Maćkowski

Małymi krokami profesjonalne rozgrywki CS:GO wracają do żywych! Już dzisiaj w akcji będziemy mieli okazję obejrzeć odświeżony skład Wisły All in! Games Kraków, który rozpoczyna zmagania w regionalnych kwalifikacjach do Pinnacle Winter Series. 

Koniec przerwy świąteczno-noworocznej możemy pomału ogłaszać, bowiem polskie zespoły wróciły już do treningów i wracają do rozgrywek. Dzisiaj do akcji wkroczy Wisła All in! Games Kraków, która zaliczy debiut nowego składu w regionalnych kwalifikacjach do pierwszego sezonu zimowej edycji turnieju Pinnacle.

Wisła All in! Games Kraków podczas przerwy świątecznej nie próżnowała i postanowiła dokonać dwóch zmian. Szeregi białej gwiazdy zasilili Michał “snatchie” Rudzki i Kamil “Sobol” Sobolewski, którzy dzisiaj pierwszy raz oficjalnie będą reprezentować nowy zespół.

Przeczytaj więcej – snatchie & Sobol oficjalnie dołączają do Wisły All iN! Games Kraków

Polacy już dzisiaj rozpoczną walkę w regionalnych kwalifikacjach do pierwszej zimowej edycji  turnieju Pinnacle. Na start naszych rodaków czeka starcie z Endpoint, które zagra ze zmiennikiem. W składzie brytyjskiej organizacji nie zobaczymy Guya “Nertza” Iluza, którego zastąpi Thomas “Thomas” Utting.

Spotkanie z udziałem Wisły All in! Games Kraków zaplanowane jest na godzinę 18:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Pojedynek możecie oglądać na oficjalnej transmisji z turnieju.