Respawn.pl

Czas na EURO 2020 i codzienne 25 złotych FREEBETU!

Autor: Michał Maćkowski

Wielkie piłkarskie święto, czyli EURO 2020 wreszcie się rozpoczyna, mimo że musieliśmy na nie czekać rok dłużej, niż było to planowane. Jednak zapomnijmy o tym i delektujemy się najważniejszym piłkarskim świętem tego roku wraz z eWinner, który z tej okazji rozdaje codziennie 25 złotych, a w dniu meczu Polaków aż 49 złotych FREEBETU!

Dla każdego fana piłki nożnej zbliżające się EURO 2020 to idealna okazja, aby kibicować najlepszym reprezentacją, w tym oczywiście biało czerwonym, którzy na start powalczą ze Słowacją. Z tej okazji nasz partner – eWinner przygotował super ofertę, w której możecie zyskać codziennie 25 złotych na obstawianie meczów z okazji Mistrzostw Europy, a w dniu spotkania polskiej kadry bonus wzrasta aż do 49 złotych!

Co należy zrobić? To bardzo proste! Załóżcie konto na eWinner, najlepiej z kodem IZAKTV i zagrajcie kupon z łącznym minimalnym kursem 2,50, w którym znajdzie się co najmniej jedno wydarzenie z okazji trwającego EURO 2020. Możecie oczywiście do kuponu dołożyć spotkania esportowe przykładowo z udziałem Waszych faworytów. Następnie obstawcie przygotowany przez Was kupon za 49 złotych i pobierzcie aplikację mobilną naszego partnera. Wtedy bowiem do Waszego konta przypisane zostanie 25 złotych, które możecie wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji eWinner przez 24 godziny. Promocja obejmuje oczywiście także zarejestrowanych już użytkowników.

To jednak nie koniec, bowiem w dniu, kiedy polska reprezentacja będzie rozgrywać swoje spotkanie każdy z graczy eWinner ma okazję otrzymać aż 49 złotych FREEBETU. Działa to dokładnie tak samo, jak w przypadku bonusu w wysokości 25 złotych, a promocja trwa przez całe Mistrzostwa Europy, więc nie przegapcie okazji na zdobycie dodatkowych pieniędzy! Wszystkie informacje o promocji znajdziecie także tutaj.

Pamiętajcie, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać wszystkie mecze z EURO 2020, ale i wiele więcej.Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziecie tutaj!