Respawn.pl

CZAS NA HIGH LEAGUE 6! PASHABICEPS WRACA DO SPODKA W ROLI ZAWODNIKA

Autor: Michał Maćkowski
pasha,, High League

Tak, to już dziś! Jarosław “pashabiceps”  Jarząbkowski wraca do Spodka jako zawodnik, w ramach szóstej gali High League.

Emocje związane z występem Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego w ramach szóstej gali High League można poczuć wśród fanów Jarka już od kilku dni. Dzisiaj po ponad roku przerwy, były gracz Virtus.pro wraca do oktagonu i to na dodatek w miejscu, które dla polskiego esportu i samego Jarka ma specjalne znaczenie.

Czas na pashabiceps, czas na High League 6

Równo o 20:00 wystartuje szósta gala High League, która ponownie będzie obiektem zainteresowania wśród esportowej społeczności. Po raz drugi w swojej karierze, Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski wkroczy do oktagonu, aby zawalczyć z Marcinem Dubielem. Walka pomiędzy byłym profesjonalnym graczem CS:GO a influencerem odbędzie się w formule MMA, trzy rundy po trzy minuty.

Przeczytaj więcej – pasha kontra Dubiel – Kto wygra i gdzie oglądać walkę?

High League 6 tym razem odbędzie się w katowickim Spodku, które dla pashabiceps ma specjalne znaczenie. To właśnie w 2014 roku, pod barwami Virtus.pro, Jarek wraz z zespołem wygrał Majora w CS:GO – EMS One Katowice. Od tamtej pory kariera zawodników jeszcze bardziej wystrzeliła, a na dodatek sam esport w Polsce stał się bardziej popularny.

Lista walk High League 6

Nie samym Jarkiem i Marcinem będzie żyło High League 6. Pełna karta walka wygląda bardzo ciekawe, a w oktagonie zobaczymy ponownie Marcina Najmana. El Testosteron w swojej kolejne walce zawalczy z Pawłem “Prezes FEN” Jóźwiakiem. Ciekawe zapowiada się także walka Lexy Chaplin z Pauliną Hornik.

Karta walk na High League 6

Roger Salla vs Mateusz “Haribo” Gąsiewski
Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
Dariusz “Daro Lew” Każmierczuk vs Kacper “LudwiczeK” Bociański
Konrad Karwat vs Denis Labryga
Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Marcin “El Testosteron” Najman
Denis “Bad” Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
Jarosław “pasha” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

High League 6 rozpocznie się równo 20:00. PPV można cały czas zakupić na oficjalnej stronie gali.