Respawn.pl

Czas na kolejną edycję ligi Streamerów w CS:GO z finałem w trakcie IEM Katowice; W jednym składzie Snax, byali oraz Michu

Autor: Michał Maćkowski

Zmagania streamerów w CS:GO powracają w nowym, nieco krótszym niż do tej pory formacie. Czterech kapitanów skompletowało swoje składy, z którymi powalczą o finał podczas IEM EXPO. 

Czas na rywalizację, w której zobaczymy prawdziwe mieszanki streamerów, profesjonalnych graczy czy kapitanów CS:GO.  Pięciu kapitanów dostało wolną rękę na kompletowanie swoich składów, w których nie może grać więcej niż dwóch graczy, reprezentujących barwy tej samej organizacji esportowej. To jedyna restrykcja dotycząca składów, dlatego rostery zaproszonych kapitanów wyglądają naprawdę interesująco i znajdują się wśród nich gracze, których na dobrą sprawę nie trzeba nikomu przedstawiać.

Dwa najlepsze zespoły złożone przez kapitanów zmierzą się w finale LANowym w trakcie IEM EXPO 2023! Dokładna data wydarzenia to 12.02.2023, start przewidywany jest o godzinie 12:

Kwalifikacje online zostaną rozegrane w systemie double elimination bracket BO3. W trakcie tej fazy turnieju, zmagania będzie można śledzić, oglądając transmisje na kanale każdego z uczestników, natomiast finał LAN odbędzie się w pełnej oprawie transmisyjnej prowadzonej przez organizatora z miejsca imprezy. Kwalifikacje online wystartują już 29.01 i będą trwać do 31.01. Dokładny harmonogram spotkań pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie Ligi Streamerów

Wszystkie składy, które zobaczymy podczas tej edycji Ligi Streamerów:

  • Kapitan: Mateusz “PAGO” Pągowski – skład: Dycha, MHL, Siuhy, Rallen
  • Kapitan: Paweł “Saju” Pawelczak – skład: Snax, Byali, Michu, Zannn
  • Kapitanowie: Bartosz “Hyper” Wolny i Maciej “Luz” Bugaj – skład: ToM223, Pevor, M4tthi
  • Kapitan: Thorek – skład: Exhie, Szejn, PHR, Tudson