Respawn.pl

Czas na kolejne spotkanie EMERITOS BANDITOS!

Autor: Krzysztof Sarna
Emeritos Banditos

Zaczynamy nowy tydzień, a to nie oznacza nic innego, jak kolejne spotkania z udziałem EMERITOS BANDITOS. Dziś Polacy rozegrają jedno z czterech ostatnich starć. 

Reprezentanci EMERITOS BANDITOS za każdym razem, kiedy rozgrywają swoje mecze, dostarczają nam ogrom emocji. Bez względu na to, czy mecz wygrywają, czy też przegrywają, zawsze możemy być pewni, że będzie się działo.

Zapewne tak też będzie dzisiaj. “Emeryci Bandyci” powinni zameldować się na serwerze o równo o godzinie 21:00. Rywalem kultowej ekipy będą Szwedzi z Nivsoguy. Formacja ze Skandynawii może pochwalić się naprawdę dobrym bilansem w bieżącym sezonie ESEA Intermediate, a to za sprawą siedmiu zwycięstw i trzech porażek. Piotr “Izak” Skowyrski i jego koledzy za bardzo jednak nie odstają, bo do tej pory sześć razy wygrywali oraz cztery musieli uznać wyższość przeciwnika.

Areną dzisiejszych zawodów będzie Vertigo, a więc na niekorzyść drużyny znad Wisły arena, na której jeszcze nie grali w 37. sezonie ESEA Intermediate. Pamiętamy także z ubiegłych rozgrywek, że mapa ta nie należała do tych, na której “Emerytowanym” szło najlepiej. Co więcej – Szwedzi już trzy razy mieli okazję grać na tej lokacji. W praktyce jednak dwa, bo jedno starcie zostało poddane przez przeciwnika. Nie zmienia to jednak faktu, że Nivsoguy wydaje się mocne na Vertigo. To za sprawą zwycięstwa 16:1 oraz porażki dopiero po dogrywce 17:19. To właśnie to przemawia na korzyść tej formacji.

Jednak doskonale wiemy, że “Nasi” nigdy nie odpuszczają i walczą do samego końca. Zdajemy sobie także sprawę, jaką rolę w zespole odrywa Tomasz “phr” Wójcik, który zarzuca taktyki. Oby te były dziś owocne.

21:00 | EMERITOS BANDITOS vs. Nivsoguy – Vertigo [Transmisja