Respawn.pl

Strona główna » Czas na pierwszy turniej z mocną obsadą w 2022 roku! Kto sięgnie po zwycięstwo Funspark ULTI 2021 Finals?

Czas na pierwszy turniej z mocną obsadą w 2022 roku! Kto sięgnie po zwycięstwo Funspark ULTI 2021 Finals?

Autor: Krzysztof Sarna

Przerwa na najwyższym poziomie w CS:GO właśnie dobiega końca. Już dzisiaj startuje pierwszy turniej z mocną obsadą, którym jest Funspark ULTI 2021 Finals. Wspólnie z naszym partnerem, eWinnerem przyjrzeliśmy się pierwszym spotkaniom i sprawdziliśmy, kto powinien sięgnąć po wygraną.

Trzeba przyznać, że liczna część społeczności CS-a nie mogła się już doczekać wznowienia zmagań na najwyższym poziomie. Zawodnicy jednak muszą odpocząć, a nieco ponad miesiąc może być niewystarczający, kiedy zwrócimy uwagę na to, jak kalendarz imprez CS:GO bywa napięty. Jest to w ostateczności kwestia na inny temat, wszak aktualnie trzeba się skupić na Funspark ULTI 2021 Finals. 

18.01.2022 | 12:00 Entropiq vs. ECSTATIS – BO3

Inauguracyjnym spotkaniem tejże imprezy będzie to z udziałem Entropiq oraz ECSTATIS. Doskonale pamiętamy tę pierwszą formację, która w minionym roku spisywała się świetnie i zawitała do najlepszej dziesiątki rankingu HLTV. Rosjanie aktualnie zajmują dziewiątą pozycję w tym zestawieniu. Z kolei duńska organizacja jest na dwudziestej lokacji w tymże rankingu. Oba te zespoły podchodzą z nowym, czystym nastawieniem, wszak swoje ostatnie spotkania rozgrywały w połowie i końcówce grudnia. Faworytem tej potyczki jest Entropiq, aczkolwiek nie aż takim jednoznaczny, ponieważ Igor “Forester” Bezotecheskiy i jego koledzy mogą się pochwalić kursem 1.62, podczas gdy na organizację ze Skandynawii 2.16.

18.01.2022  | 15:00 Astralis vs. K23 – BO3

Jeszcze w pierwszym dniu przyjdzie nam podziwiać Astralis, które skrzyżuje rękawice z K23. Początek nowego roku to dla Duńczyków bezsprzecznie wielka motywacja, by zacząć odnosić sukcesy po zmianach. Co prawda przetasowania miały miejsce jeszcze w listopadzie, ale nie udało się niczego szczególnego zdobyć. Natomiast rosyjsko-kazachski kolektyw ma na swoim koncie mistrzostwo Funspark ULTI Europe Playoffs 2 wywalczone pod koniec grudnia. Ekipa z regionu CIS zajmuje 22. miejsce w rankingu HLTV, natomiast Duńczycy są ósmą siłą świata. Nikogo jednak nie powinien zdziwić fakt, że w roli pretendenta do odniesienia triumfu w tym starciu jest ekipa ze Skandynawii, na którą przelicznik wynosi 1.33, a na podopiecznych Aseta “Solaara” Sembiyeva 3.05.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Nieustannie eWinner jest otwarty na nowych graczy. Jeśli jeszcze do tej pory nie posiadacie konta u naszego partnera, to jest to najlepszy czas, by w końcu spróbować swoich sił. Z pewnością powinien zachęcić Was do tego fakt, że po założeniu konta i obstawieniu kuponu otrzymacie zwrot środków, jeżeli wasze typy okażą się nieprawidłowe. Zwrot zostanie pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Pamiętajcie o użyciu kodu ‘IZAKTV’, z którym kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN. Wszystkie szczegóły oraz informacje znajdziecie klikając w poniższy banner.

Warto przyjrzeć się czterem pierwszym spotkaniom, które rozegrają się w ramach Funspark ULTI 2021 Finals. Przykładowo, w momencie, kiedy postawimy na underdogów dwóch pierwszych pojedynków, a także faworytów dwóch kolejnych, wówczas możemy wzbogacić się o konkretną sumkę.

Esport bez podatku!

Nowy rok, ale zasady na eWinnerze praktycznie takie same. Wszystko po staremu i to nas bardzo cieszy, ponieważ promocja “Esport bez podatku” to świetna gratka dla wszystkich miłośników esportu. W przypadku, kiedy nasz kupon okaże się zwycięski – wygrana zostaje powiększona o 14%. Od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem tym zajmuje się nasz partner. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziecie klikając w poniższy banner.

Harmonogram wtorkowych zmagań Funspark ULTI 2021 Finals prezentuje się następująco:

12:00 | Entropiq vs. ECSTATIS – BO3

15:00 | Astralis vs. K23 – BO3

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.