Respawn.pl

Czas na półfinały BLAST Premier World Final! Siuhy kontra NEO na start!

Autor: Michał Maćkowski
FaZe NEO

Cztery drużyny i tylko dwa miejsce w wielkim finale BLAST Premier World Final! Czas na półfinały ostatniego dużego turnieju w Counter-Strike 2 w 2023 roku.

Startują półfinały BLAST Premier World Final

Emocji w ostatni weekend przed świętami i na ostatnim dużym turnieju w Counter-Strike 2 nie zabraknie. BLAST Premier World Final jest już na ostatniej prostej i dzisiaj z czterech pozostałych zespołów wyłoni się dwóch finalistów, którzy zawalczą o ostatnie duże trofeum w CS2 w 2023 roku.

Ćwierćfinały przyniosły kibicom mnóstwo emocji i również małe zaskoczenie, bo awans do półfinału zgarnęli zawodnicy MOUZ. Ekipa Kamila “siuhy” Szkaradka zaskoczyła Cloud9 i zawalczy o finał z podopiecznymi Filipa “NEO” Kubskiego, którzy do półfinału awansowali bezpośrednio z fazy grupowej. Dlatego też pierwszy półfinał będzie z pewnością ciekawy dla polskich kibiców, bo aż dwóch naszych reprezentantów między sobą zawalczy o awans do wielkiego finału.

Drugi półfinał już bez udziału Polaków. Vitality, które awansowało do tego etapu bezpośrednio z fazy grupowej, o finał całych rozgrywek zagra z Natus Vincere. NaVi wczoraj zdołało pokonać G2 i dzisiaj z pewnością ponownie będzie chciało sprawić niespodziankę, awansując do finału ostatniego dużego turnieju w Counter-Strike 2 w tym roku.

Harmonogram półfinałowych spotkań BLAST Premier World Final

  • FaZe vs MOUZ – 12:30
  • Vitality vs Natus Vincere – 16:00

Polską transmisję światowych finałów BLAST Premier realizuje zespół GX Studio (Fantasyexpo) i wraz partnerami – logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki zapraszają na dużą dawkę emocji związanych z najlepszym Counter-Strike 2 na świecie. Transmisję w języku polskim można oglądać na kanale Twitch – Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier World Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!