Respawn.pl

Czas na polskie derby w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
9ine goofy

Już dzisiaj na polskich kibiców czekają kolejne emocje z udziałem polskich drużyn w Counter-Strike 2, w tym derby między 9INE a ORKS. W akcji zameldują się także reprezentanci Pompa Team. 

Polskie derby już dziś w Counter-Strike 2!

Polscy kibice nie mogą narzekać na ilość spotkań polskich drużyn w międzynarodowych rozrywkach. Po wczorajszy dobrym dniu w ich wykonaniu (Tylko Pompa Team przegrało swoje spotkanie), przyszła pora na kolejne istotne pojedynki w ramach 46-sezonu ESL Challenger League.

Równo o 19 rozpoczną się kolejne spotkania, z czego rywalizacja z udziałem polskich drużyn będzie odbywać się na dwóch serwerach. Na jednym z nich zobaczymy bowiem dwie formacje znad Wisły – 9INE oraz ORKS. To właśnie dziewiątki i polskie orki zawalczą między sobą o kolejne punkty w grupie D 46-sezonu ESL Challenger League. Do tej pory sto procent zwycięstw po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie gracze 9INE. Natomiast ORKS jedno spotkanie musiało oddać walkowerem, a wczoraj pokonało Movistar Riders.

W grze oprócz 9INE i ORKS zobaczymy także Pompa Team w składzie z Pawłem “byali” Bielińskim. Zespół organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka na ten moment w grupie C nie wygrała ani jednego spotkania. Dzisiaj rywalem Pompa Team będą gracze Spirit.

Harmonogram spotkań polskich drużyn w ESL Challenger League 46 Europe

NAVI Javelins także w grze!

Pierwsze oficjalne spotkanie w Counter-Strike 2 zagrają także dzisiaj polskie zawodniczki reprezentujące barwy NAVI Javelins. Ekipa Angeliki “Angelka” Kozłowskiej do tej pory w czwartym sezonie ESL Impact nie przegrała ani jednego spotkania i dzisiaj będzie okazja do podtrzymania dobrej passy. Rywalkami Polek będą reprezentantki 9 Pandas Fearless.

NAVI Javelins – 9 Pandas Fearless – 19:00 (bo3, transmisja)