Respawn.pl

Czas przywitać zespoły w Spodku! Rozpoczyna się faza pucharowa IEM Katowice 2023

Autor: Michał Maćkowski

IEM Katowice 2023 wchodzi w decydującą fazę. Już dzisiaj pierwsze zespoły zawitają na arenę Spodka, gdzie rozpocznie się walka o trofeum już przy udziale publiczności. 

Czas na play-offy IEM Katowice 2023 

Faza play-in i  rywalizacja grupowa już za nami! Przyszła pora na najciekawszą część Intel Extreme Masters Katowice 2023, czyli rywalizację play-off. W akcji zobaczymy łącznie sześć zespołów, których czeka nie tylko walka z rywalem, ale i także kibice zebrani w katowickim Spodku.

Outsiders vs Natus Vincere – rywalizacja z wojną w tle

Fazę pucharową IEM Katowice 2023 czeka niesamowity początek. Jako pierwsi w katowickim spodku pojawią się reprezentanci Natus Vincere i Outsiders. Ukraińsko-rosyjska formacja w meczu górnej drabinki grupy A przegrała ze świetnie dysponowany G2, przez co rywalizację w Spodku musi rozpocząć od ćwierćfinałów. W ostatnim meczu awans do play-offów zapewnili sobie reprezentanci Outsiders, którzy z pewnością nie będą mieli łatwiej przeprawy nie tylko z graczami Natus Vincere, ale także kibicami. Rosyjski zespół z kazachstańskim pierwiastkiem w ostatnim decydującym spotkaniu wyeliminował z dalszych rozgrywek graczy Complexity.

Liquid przeciwko Vitality – Europa kontra Ameryka

Drugi ćwierćfinał IEM Katowice to rywalizacja dwóch kontynentów. Vitality w fazie grupowej pokazało się z naprawdę dobrej strony i przegrało w finale górnej drabinki grupy B z Heroic. Natomiast Liquid zaskoczyło kibiców i wyeliminowało z dalszej rywalizacji FaZe.

Harmonogram ćwierćfinałów IEM Katowice

  • Outsiders vs Natus Vincere – 15:30
  • Liquid  vs Vitality – 19:30

Wszystkie spotkania z komentarzem w języku polskim możecie oglądać na kanale ESL_CSGO_PL.