Respawn.pl

Cztery polskie drużyny walczą w internetowych turniejach CS:GO

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny pracowity dzień przez polskimi drużynami CS:GO, które sezon rozpoczęły od sporej ilośc rozgrywek. Dzisiaj w akcji zobaczyć możemy oprócz 9INE w ramach walki o ESL Pro League także Ungentium, los kogutos, Permitta i Honoris. 

Intensywne dni dla polskich zespołów CS:GO, które walczą w wielu internetowych turniejach nie tylko o pieniądze, ale także istotne punkty w rankingu RMR, który prowadzi do przedsionka Majora. W walce oglądać możemy dzisiaj nie tylko 9INE, które jako jedyne walczy o miejsce w ESL Pro League. Swoje mecze do rozegrania mają także cztery inne polskie zespoły.

Ungentium w zamkniętych kwalifikacjach 

Jako pierwsi z Polaków na serwerze zameldują się gracze Ungentium, którzy walczą o miejsce w trzecim sezonie CCT North Europe Series. Nasi rodacy nie otrzymali bezpośredniego zaproszenie do turnieju i zmuszeni są walczyć w eliminacjach, gdzie z szesnastu zespołów, tylko cztery awansują do głównej fazy turnieju. Na dzień dobry podopieczni Macieja “Luza” Bugaja zmierzą się z międzynarodowym undefined.

Nowe nadzieje w Honoris i Pemitta

Dwie polskie drużyny CS:GO rozegrają dzisiaj swoje spotkania w ramach Thunderpick Bitcoin Series 2, gdzie pula nagród wynosi aż 80 000 dolarów. Aktualny mistrz polski przedostał się do play-offów rozgrywek, po uzyskaniu bilansu 3-1 w pierwszej fazie. Permitta w fazie pucharowej zmierzy się ze Spirit Academy. Natomiast Honoris otrzymało bezpośrednie zaproszenie do drugiego etapu i pierwszym pojedynku stoczy bój z duńskim Masonic.

Ostatni promyczek nadziei w kogutach

Rozpoczęła się także faza pucharowa piątego sezonu European Pro League, w której oglądać możemy tylko los kogutos. Rywalizacji w grupie nie przetrwali bowiem reprezentanci Anonymo oraz Ungentium. Koguty po awansie z grupy B, na początek play-offów powalczą z akademią Astralis.

Harmonogram spotkań