Respawn.pl

Cztery polskie formacje CS:GO zobaczymy w środę w międzynarodowych turniejach!

Autor: Michał Maćkowski
TaZ, CS:GO, CSGO

Środa nie będzie nudna dla polskich kibiców CS:GO, na których czekają aż cztery pojedynki z udziałem polskich formacji, w trzech różnych turniejach. 

Polskie drużyny CS:GO w ostatnich tygodniach mają co robić. Spora ilość turniejów międzynarodowych, w tych lokalne rozgrywki powodują, że harmonogram drużyn wypełniony jest po brzegi. Dzisiaj, w środku tygodnia czeka nas między innymi kolejne spotkanie NAVI Jevelins w ESL Impact.

Illuminar rozpocznie środę z polskimi drużynami CS:GO

Jako pierwsi w środowe przedpołudnie na serwerze zameldują się gracze Illuminar. Reprezentanci oczka rozpoczynają przygodę w kwalifikacjach do wiosennej edycji Elisa Invitational Spring. Aby awansować do głównego turnieju, Polacy muszą wygrać trzy spotkanie. Na dzień dobry Illuminar zmierzy się z ukraińskim Iron Branch.

Honoris i AGO walczą w CCT North Europe 5

Trwa także piąty sezon CCT North Europe, gdzie możemy na ten moment oglądać dwie polskie formacje. O wiele lepiej na ten moment w rozgrywkach radzą sobie reprezentanci Honoris, którzy z bilansem 1-1 podejmą dzisiaj graczy akademii MOUZ. Niestety w nie najlepszej sytuacji, bo z nożem na gardle, są gracze AGO. Jastrzębie przegrały dwa ostatnie spotkania i wykorzystały już limit błędów, przez co nie mogą przegrać już żadnego meczu. Ekipa Karola “Enzo” Lasoty o pozostanie w turnieju zagra z bułgarskim 359.

NAVI Javelins walczy o kolejne punkty w ESL Impact

Trzecie spotkanie w ramach trzeciego sezonu ESL Impact czeka zawodniczki NAVI Javelins. Polki na ten moment wygrały wszystkie rozegrane przez siebie spotkania, pokonując po drodze reprezentantki G2 oraz Rosjanki z Angels. Dzisiaj przed ekipą Angeliki “Angelka” Kozłowskiej bardzo ważne spotkanie, bowiem rywalizacja toczyć będzie się o fotel lidera grupy B. Jednak aby zasiąść na tronie lidera, trzeba najpierw pokonać Rosjanki z 9 Pandas Fearless.

Harmonogram spotkań CS:GO z udziałem polskich drużyn

  • Illuminar vs Iron Brand – 11:00 (BO3, transmisja)
  • AGO vs 359 – 13:00 (BO3, transmisja)
  • Honoris vs MOUZ NXT – 16:00 (BO3, transmisja)
  • NAVI Javelins vs 9 Pandas Fearless – 19:30 (BO3, transmisja)