Respawn.pl

Cztery polskie formacje rozpoczynają walkę o ESL Challenger!

Autor: Michał Maćkowski

Nowy tydzień rozpocznie się dla polskich drużyn bardzo intensywnie, a to wszystko przez start fazy pucharowej 46-sezonu ESEA Advanced, gdzie zobaczymy aż cztery polskie formacje.

Startują play-offy 46-sezonu ESEA Advanced

Polacy nieźle spisują się w 46-sezonie ESEA Advanced, gdzie walka toczy się o dwa bezpośrednie miejsca w ESL Challenger i o cztery w relegacjach. Do fazy pucharowej licznie stawiły się polskie formacje znad Wisły, bo mówimy bowiem aż czterech polskich zespołach.

Dzień z Polakami rozpoczniemy jednak od rozgrywek CCT North Europe Series 8, gdzie o awans walczą jeszcze gracze los kogutos. Koguty posiadają aktualnie bilans 2-2 i mają ostatnią szansę na awans do fazy pucharowej. To jednak aby dołączyć do Pompa Team oraz Anonymo muszą dzisiaj pokonać duńskie Preasy.

Wieczór pod znakiem ESEA Advanced

Równo o 20:30 mają wystartować wszystkie spotkania w ramach pierwszej rundy fazy pucharowej 46-sezonu ESEA Advanced. Łącznie w grze zobaczymy aż cztery polskie formacje. Najtrudniejszy orzech do zgryzienia mają reprezentanci Anonymo, którzy powalczą z Endpoint. Bardzo ciekawie zapowiada się także rywalizacja ThunderFash, które zmierzy się z zespołem Wu-Tang, w którym grają między innymi były gracz Ninjas in Pyjamas – Jonas “Lekr0” Olofsson czy Hubert “szejn” Światły, były reprezentant Izako Boars.

To jednak nie koniec emocji, bo w tym samym czasie grać będzie także Singularity i Los Kogutos Koguty na start fazy pucharowej 46-sezonu ESEA Advanced zagrają z brytyjskim 7AM. Natomiast Singularity czeka rywalizacja z estońskim sYnck.

Harmonogram spotkań polskich drużyn na dziś

  • los kogutos vs Preasy – 12:00 (BO3, transmisja)
  • Anonymo vs Endpoint – 20:30 (BO3, transmisja)
  • ThunderFlash vs Wu-Tang – 20:30 (BO3)
  • los kogutos vs 7AM – 20:30 (BO3, transmisja)
  • Singularity vs sYnck – 20:30 (BO3, transmisja)