Respawn.pl

Czwartek dniem szans na rewanż dla FaZe i Na’Vi na BLAST Premier Fall Groups

Autor: Krzysztof Sarna

Już dziś poznamy wszystkie wyjaśnienia grup na BLAST Premier Fall Groups. Czwartek jest dniem finału grupy B oraz C. Tak więc to szansa dla FaZe Clanu i Natus Vincere na rewanże, bowiem spotkają się z tymi ekipami, z którymi kilka dni temu przegrały. Później zostanie już tylko Knockout Stage. 

FaZe Clan i Na’Vi mogą się szybko zrewanżować

Finł grupy B turnieju w Kopenhadze zaplanowano na godzinę 15:00. Jego uczestnikami są Heroic oraz Natus Vincere. Takie spotkanie mieliśmy przecież okazję już obserwować w minioną niedzielę. Wówczas jednak Oleksandr ‘s1mple” Kostyliev i jego koledzy nie mieli zbytnio czego szukać, ponieważ przegrali do dziewięciu i dziesięciu. W konsolidacyjnym finale Na’Vi poradziło sobie z BIG i raz jeszcze skonfrontuje się z liderem światowego rankingu HLTV. Jeżeli podopieczni Andreya “B1ad3’a” Gorodenskiy’ego szybko wyciągnęli wnioski, to być może tym razem uda im się nawiązać jeszcze większą walkę, aniżeli kilka dni temu. Faworytem niezmiennie jednak jest zespół z Danii. 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna fala zaproszeń i dawka poprawek – Aktualizacja CS2 19/07/2023

Następnie do gry wejdą gracze Teamu Liquid oraz FaZe Clanu. W przypadku tego boju to ta druga ekipa będzie mieć szansę na rewanż. W finale górnej drabinki grupy C to TL był górą, triumfując 2:1. Była to jednak niespodziewana porażka w wykonaniu organizacji ze Stanów Zjednoczonych. Keith “NAF” Markovic i spółka po wykonanych dwóch zmianach w składzie prezentują się naprawdę wyśmienicie i jeżeli zanotują dziś na swoim koncie kolejną wiktorię, to tylko będzie można się w tym przekonaniu jeszcze bardziej utwierdzić. 

Harmonogram czwartkowych spotkań BLAST Premier Fall Groups prezentuje się następująco:

15:00 | Heroic vs. Natus Vincere – BO3

18:30 | Team Liquid vs. FaZe Clan – BO3

Oba te spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Dostać się do niego można klikając tutaj.