Respawn.pl

Czy Counter-Strike 2 doczeka się premiery w lipcu?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Counter-Strike 2 wciąż jest w wersji beta i nie każdy ma dostęp do gry. To jednak ostatnie zmiany i plotki nie mówią za wiele, dlatego warto przyjrzeć się temu w całości.

Counter-Strike 2 według pierwszych zapowiedz Valve, swoją premierę ma mieć początkiem wakacji. Jeżeli mówimy o początku wakacji, to możemy liczyć mniej więcej początek lipca. To jednak ostatnie zmiany i ilość błędów w grze, może spowodować opóźnienie.

Czy Counter-Strike 2 będzie miał premierę w lipcu? 

Partner naszego serwisu, legalny polski bukmacher BetX przygotował z tej okazji specjalny zakład, w którym można obstawić, czy Counter-Strike 2 faktycznie będzie miał swoją premierę w lipcu. Tak naprawdę w tym momencie nie wie nikt, oprócz samego Valve, czy nowa wersja gry faktycznie będzie miała premierę w siódmym miesiącu 2023 roku.

Dlatego też zdania społeczności są mocno podzielone. Kurs u naszego partnera na premierę Counter-Strike 2 w lipcu wynosi 1.85. Natomiast kurs na to, że gra nie doczeka się premiery jest odrobine mniejszy, bowiem 1.80. Kursy faktycznie odwzorowują dużą niewiadomą, czy faktycznie nowa wersja najpopularniejszego FPS’a na świecie będzie miała premierę już w lipcu.

Counter-Strike 2 Premiera

Lustereczko powiedz przecie, czy Counter-Strike 2 będzie miał premierę w lipcu?

Counter-Strike 2 cały czas otrzymuje liczne aktualizacje, bowiem ilość błędów na różnych mapach jest całkiem spora. Dodatkowo Valve wygląda na to, że chce przetestować zdecydowanie większa ilość map na nowym silniku. Sugerują to między innymi zdjęcia pojedynczych plansz w plikach gry, które znajdują gracze.

Dlatego też, według naszego portalu, Counter-Strike 2 nie będzie miał premiery w lipcu i stawiamy u naszego partnera odpowiedź Nie. Zakład ten nie podlega ofercie esportowej i maksymalną stawką jest 100 złotych, podzielone na dwa kupony. Nie jest to jednak porada bukmacherska, a jedynie prywatna opinia redaktorów portalu Respawn.pl. Kursy na premierę CS2 mogą ulec zmianie, ze względu na nowe informacji, jakie w każdej chwili mogą pojawić się w przestrzeni publicznej.

premiera 2

Zagraj z bonusem powitalnym od BetX

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie konta na BetX, to świetnie się składa! Nasz partner nieustannie jest otwarty na nowych graczy, a zwłaszcza na tych, przed którymi jest posłanie pierwszego kuponu. W przypadku gdy ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot 50% postawionych środków w gotówce. To jednak dopiero pierwszy z trzech kroków, dzięki którym możecie zgarnąć na powitanie nawet 800 PLN na obstawianie spotkań esportowych! Wystarczy bowiem, że przy rejestracji wpiszecie kod – RESPAWN lub klikniecie poniższy banner, aby dowiedzieć się więcej!

esport promocja

Materiał powstał przy współpracy z oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl – legalnym polskim bukmacherem BetX