Respawn.pl

Czy ktoś powstrzyma niesamowite Gambit? Czas poznać triumfatora wiosennej edycji BLAST Premier!

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj zakończą się finały wiosennej edycji BLAST Premier, gdzie w finale na pewno zagra najlepsza drużyna na świecie według rankingu HLTV – Gambit. Wciąż jednak nie wiemy, który zespół spróbuje wyrwać zwycięstwo rosyjskiej formacji!

Finały BLAST Premier Spring są już na ostatniej prostej. Niestety na finałach nie oglądaliśmy zbytnio długo Evil Geniuses w składzie z Michałem “MICHU” Müllerem. Międzynarodowa formacja odpadła już po dwóch przegranych spotkaniach.

Dzisiaj natomiast poznamy zwycięzcę wiosennej edycji BLAST Premier. Na pewno w finale zobaczymy Gambit, czyli aktualnie najlepszy zespół na świecie, który zdominował ostatnie imprezy. Przypomnijmy, że rosyjska formacja z kazachstańskim pierwiastkiem wygrała ostatnio IEM Summer i turniej RMR dla regionu CIS. Dzisiaj do tej kolekcji reprezentanci rosyjskiej organizacji będą mogli dorzucić zwycięstwo właśnie w wiosennej edycji BLAST Premier.

Jednak przed głównym starciem czeka nas jeszcze pojedynek w finale dolnej drabinki, gdzie w akcji zobaczymy Natus Vincere i G2. Ekipa Aleksandra “s1mple” Kostylieva nie poradziła sobie z Gambit w drabince zwycięzców, przez co o finał musi jeszcze powalczyć. Natomiast spore pochwały należą się dla drużyny Nikola “NiKo” Kovača, która na sam początek rywalizacji przegrała z BIG i rozpoczęła piękną podróż w drabince przegranych, gdzie mając cały czas nóź na gardle udało się wyeliminować z rywalizacji FaZe, Complexity oraz Ninjas in Pyjamas.

Harmonogram ostatniego dla finałów BLAST Premier Spring

Finał drabinki przegranych

  • Natus Vincere vs G2 – 15:30 (BO3)

Finał

  • Gambit vs zwycięzca meczu Natus Vincere/G2 – 19:00 (BO3)

Wszystkie dzisiejsze spotkania z finałów BLAST Premier Spring możecie oglądać tutaj.