Respawn.pl

Strona główna » Czy Valve rozpoczyna porządki w CS:GO? Dzisiejsza aktualizacja wiele na to wskazuje!

Czy Valve rozpoczyna porządki w CS:GO? Dzisiejsza aktualizacja wiele na to wskazuje!

Autor: Michał Maćkowski
grafika z CS:GO

W ostatnim czasie Valve wypuszcza małe aktualizacje do CS:GO, które dotyczą głównie kosmetyki lub samych plików gry. Dzisiaj natomiast w nocy deweloperzy wypuścili aktualizację ważącą 16 MB i która najprawdopodobniej rozpoczyna proces czyszczenia gry z niepotrzebnych plików. 

Cztery dni temu informowaliśmy was o aktualizacjach-widmo w CS:GO, które wypuszczane były w nocy przez Valve i nieopisywane na ich stronie. Dzisiaj sytuacja można powiedzieć, że się powtórzyła, bo ponownie do gry wprowadzono aktualizację ważącą 16 MB, która na pierwszy rzut oka nie wprowadziła znaczących zmian.

Nowa aktualizacja, jak praktycznie każda zostaje rozłożona na czynniki pierwsze przez pasjonatów, którzy pilnują ruchów Valve. Dzisiaj ważąca 16 MB aktualizacja nie zmieniła zbyt wiele, jednak najprawdopodobniej rozpoczyna proces czyszczenia gry z niepotrzebnych plików. To automatycznie powinno zmniejszyć rozmiar CS:GO, ale także przyśpieszyć jego działanie.

Z gry usunięto dzisiaj pliki dotyczące scalefrom, które nie ukrywajmy, już dawno powinny zniknąć z gry. Pliki wykorzystywane były w starym interfejsie, który jak wiemy został zastąpiony panoramą w lipcu 2018 roku. Prawie 3 lata zajęło Valve usunięcie plików, które powinny zostać usunięte po dodaniu panoramy.