Respawn.pl

Czym różni się DJI Avata od zwykłych dronów z kamerą?

Autor: Partner serwisu

Wybór na rynku dronów jest dzisiaj bardzo duży i w tak w szerokiej ofercie czasami trudno znaleźć urządzenie, spełniające wszystkie oczekiwania. Czy naprzeciw potrzebom użytkowników wychodzi DJI Avata? Co warto wiedzieć o dronach DJI Avata i jakie właściwości odróżniają je od innych urządzeń? Sprawdzamy!

DJI Avata – marka godna zaufania

Zacznijmy od tego, że DJI Avata to produkt największej i najlepiej znanej firmy z branży. DJI to chińskie przedsiębiorstwo, działające od 2006 roku. Szybkie wejście na rozwijający się rynek pozwoliło szybko go zdominować. Dzisiaj szacuje się, że nawet ponad 70% rynku należy właśnie do marki DJI. To pionierzy i liderzy, natomiast Avata to najnowsza seria dronów w ich ofercie. Na tle dronów innych marek wyróżnia je z pewnością najwyższa jakość wykonania i zastosowanie najbardziej innowacyjnych technologii. W końcu DJI zdecydowanie przoduje w tych obszarach. A co odróżnia ten model od innych propozycji marki DJI? O tym w dalszej części tekstu.

Drony DJI Avata kupisz na https://flystore.pl/DJI-Avata

Szybkość i jakość w jednym

Drony to urządzenia, które dają wiele satysfakcji z kilku powodów. Niektórzy czerpią radość z możliwości szybkiego, zwinnego latania, inni poszukują zachwycających ujęć, fotografując świat z perspektywy lotu ptaka. Niestety rzadko udaje się połączyć możliwość komfortowego i szybkiego latania z wykonywaniem jakościowych zdjęć. Właśnie tym wyróżniają się drony DJI Avata. To urządzenia gwarantujące wyjątkowe doświadczenie lotu. Dają pilotowi pełną kontrolę nad urządzeniem i pozwalają na naprawdę wysokie prędkości, a także uchwycić dobre jakościowo ujęcia.

Urządzenie jest zwinne i lekkie oraz doskonale się prowadzi. Jednocześnie pozwala wykonywać genialne zdjęcia. Wszystko za sprawą wspaniałej kamery z matrycą CMOS oraz szeregu systemów wspierających działanie kamery w ruchu. Za wyrazistość szczegółów odpowiada system D-Cinelike. Płynność nagrywania zapewnia z kolei połączenie systemów HorizonSteady i RockSteady. Teraz nie musisz rezygnować z wyrazistych, bogatych w detale, nierozmazanych ujęć na rzecz zabawy samym lotem. Dzięki DJI Avata możesz czerpać podwójną radość z użytkowania drona.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Na nic nie zda się wysoka jakość obrazu, a przyjemność z lotu będzie krótkotrwała, jeśli podczas jednego z pierwszych przelotów rozbijesz drona. Jednak z DJI Avata ryzyko takie jest bliskie zeru. Urządzenie zostało wyposażone w najnowocześniejsze systemy kontroli lotu. Zastosowano tutaj czujnik ToF oraz dolny system wizyjny, w celu utrzymywania toru lotu i omijania przeszkód. Nie musisz też obawiać się nagłego wyładowania akumulatora czy utraty sygnału – w takiej sytuacji automatycznie uruchomi się funkcja RTH (powrót do miejsca startu). Solidna obudowa drona chroni przed uszkodzeniami w przypadku uderzenia. Natomiast funkcja Turtle pozwali wrócić do prawidłowej pozycji, jeśli dron się przewróci.

Drony DJI Avata to najwyższa liga urządzeń z tej kategorii. Łączą w sobie najważniejsze funkcjonalności dronów. Dzisiaj DJI Avata to jedna najlepszych propozycji na rynku, jeśli chodzi o drony do użytku prywatnego.