Respawn.pl

daps powołał do życia własną drużynę!

Autor: Marcin Kapusta

Damian “daps” Steele stworzył własną drużynę CS:GO, Orgless. Znaleźli się w niej utalentowani gracze ze Stanów Zjednoczonych!

Jakiś czas temu portale Rush B Media i Dust2.us poinformowały, że za Atlantykiem formuje się nowy zespół pod przewodnictwem byłego szkoleniowca Evil Geniuses, Damiana “dapsa” Steela. Plotki szybko znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości, wszak kanadyjski weteran po tygodniu oficjalnie ogłosił nowy projekt o nazwie Orgless.

Angaż w drużynie otrzymali młodzi amerykańscy zawodnicy, a mianowicie Michael “Swisher” Schmid, Gage “Infinite” Green, Brendan “Bwills” Williams oraz Marhsall “Minus” Sedowicz. Pierwszy z nich od roku utożsamiał się z ekipą Bad News Bears, z którą zdołał wystąpić na kilku prestiżowych turniejach, w tym m.in. na IEM Cologne 2021 oraz ESL Pro League 14. Infinite nabył już spory bagaż doświadczeń, wszak w przeszłości reprezentował Swole Patrol, Team Digitas, Spacestation Gaming czy też Chaos Esports Club. Ostatnie dziesięć miesięcy spędził w Party Astronauts. Bwills zdobył większy rozgłos w barwach Triumph, natomiast od listopada ubiegłego roku współpracował ze Swisherem w Bad News Bears. Z kolei Minus to 18-latek, który na początku stycznia został wyróżniony przez Jonathana “EliGe’a” Jablonowskiego. “Oglądałem kilka jego gier i uważam, że naprawdę posiada spory talent. Nie mamy wielu AWPerów na scenie NA, a on odnosił sukcesy w ESEA Premier, więc jestem ciekaw, jak dobrze może grać w przyszłości przeciwko wyżej notowanym zespołom.” – z nadzieją stwierdził reprezentant Liquid na łamach HLTV.

Za wyniki nowopowstałego kolektywu odpowiadać będzie były analityk FunPlus Phoenix, Hunter “Lucid” Tucker. Debiut Orgless nastąpi już jutro (15 stycznia) w ramach ESEA x Fragadelphia NA Winter Cash Cup #3.

Aktualny skład Orgless wyglądał następująco:

  • Stany Zjednoczone USA Marshall “Minus” Sedowicz
  • Stany Zjednoczone USA Michael “Swisher” Schmid
  • Kanada Damian “daps” Steele
  • Stany Zjednoczone USA Gage “Infinite” Green
  • Stany Zjednoczone USA Brendan “Bwills” Williams
  • Stany Zjednoczone USA Hunter “Lucid” Tucker (trener)