Respawn.pl

Daps zawiesza myszkę na kołek. NRG musi szukać piątego gracza

Autor: Paweł Wilk

Tylko trzy miesiące włodarze NRG mogli cieszyć się z kompletnej dywizji VALORANTA. W połowie czerwca zespół zdecydował się opuścić Damian “daps” Steele, który równocześnie ogłosił zakończenie kariery gracza. 

Dla amerykańskiej organizacji to spory cios i zakończenie pewnego rozdziału, ponieważ zakontraktowanie 27-latka było pierwszym transferem w nowo otwartej w październiku ekipie VALORANTA. Kanadyjczyk po latach spędzonych przy Counter-Strike: Global Offensive zdecydował się spróbować swoich sił na nowej platformie i od samego początku na jego barki oparte zostało zadanie zbudowanie silnej drużyny. Wtedy obok niego znalazł się m.in. Sam “s0m” Oh, ale szybko kolejne tygodnie weryfikowały siłę NRG. Weryfikowały negatywnie, bowiem szybko zespół się zmienił, a z dziś z pierwotnego składu pozostał tylko Daniel “eeiu” Vucenovic.

To nie był sekret dla ludzi z mojego bliskiego otoczenia, że granie nie sprawia mi już przyjemności, co było głównym argumentem do podjęcia decyzji o zakończeniu profesjonalnej kariery. Już niedługo wrócę do Was z informacjami o mojej przyszłości, natomiast teraz życzę powodzenia byłym kolegom z zespołu w poszukiwaniu mojego następcy – napisał Damian “daps” Steele na swoich mediach społecznościowych.

Aktualny skład VALORANTA w NRG:

  • Sam “s0m” Oh
  • Daniel “eeiu” Vucenovic
  • Bradley “ANDROID” Fodor
  • Ian “tex” Botsch