Respawn.pl

Strona główna » Darmowy dodatek do FIFA 23 startuje za 6 dni

Darmowy dodatek do FIFA 23 startuje za 6 dni

Autor: Maciek Paszkiewicz

EA Sports ogłosiło szczegóły dotyczące darmowego dodatku do FIFA 23. Co wiemy o nadchodzącym, mundialowym rozszerzeniu? Poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące mistrzostw świata w FIFA!

Do startu mistrzostw świata w piłkę nożną nie pozostało wiele czasu. Fani mocno wyczekują już nadchodzącego mundialu, a do tego w FIFA 23 będzie dedykowany dodatek, który ma być całkowicie darmowy. Co będzie zawierał i na co mogą liczyć gracze? Na całe szczęście EA Sports podzieliło się z nami szczegółami!

Tryb offline już 9 listopada

9 listopada w grze pojawi się dodatek do trybu offline, który nie będzie związany z Ultimate Team. Umożliwi on rozegranie turnieju offline, online oraz live, czyli meczów z autentycznymi składami wybranymi w rzeczywistości w konkretny dzień trwania turnieju w Katarze.  W grze mają być dostępne dwa prawdziwe stadiony – Al-Bayt Stadium oraz Lusail Iconic Stadium.

grafika-fut-fifa-23

źródło: EA

Ogromny event do Ultimate Team

Rozpocznie się on 11 listopada i potrwa aż do 4 stycznia. W tym czasie dla graczy przygotowano wiele ciekawych aktywności. Powołani zawodnicy z 32 zakwalifikowanych drużyn otrzymają specjalne karty. Będzie można użyć ich w trakcie odblokowywania wyzwań oraz SBC i znikną z naszych klubów 4 stycznia. Karty posłużą nam do wykonywania swapów i zdobycia nowych nagród.

Za zdobytych, powołanych piłkarzy możemy zgarnąć wyższy poziom nagród. Maksymalnie będzie ich 10 i jest o co walczyć – do odebrania są m.in. paczki. Przynajmniej jeden zawodnik z każdej reprezentacji, która zagra na Mistrzostwach Świata, otrzyma kartę “Star” z podniesionymi statystykami. Ta wersja piłkarza do odblokowania będzie w SBC i NIE ZNIKNIE z naszego klubu po zakończeniu wydarzenia.

Czekacie na mundialowy dodatek?