Respawn.pl

Debiut jcobbb nie do końca udany w 9INE

Autor: Michał Maćkowski
Kylar, 9INE

9INE zadebiutowało jeszcze z nieoficjalnie nowym zawodnikiem. Jakub “jcobbb” Pietruszewski nieźle spisywał się na serwerze, ale ostatecznie jego najprawdopodobniej przyszły zespół nie mógł świętować zwycięstwa.

9INE z porażkami w debiucie jcobbba

9INE wciąż jeszcze nieoficjalnie ogłosiło nowego zawodnika, jednak bardzo prawdopodobne, że aktualnie grający z zespołem Jakub “jcobbb” Pietruszewski zasili barwy dziewiątek. Młody zawodnik, bo zaledwie 19-letni zdążył już zadebiutować w składzie, jednak ostatnie mecze 9INE nie można zaliczyć w stu procentach do udanych.

9INE ostatnio rozgrywało otwarte kwalifikacje do ESL Challenger Atlanta 2023. Niestety eliminacje nie poszły po myśli naszych rodaków, mimo dobrego startu i wygrania trzech pierwszych spotkań. Jednak w czwartym spotkaniu Polakom powinęła się nowa, co spowodowało odpadnięcie z kwalifikacji po porażce z Pera Esports, w której gra Brajan “DGL” Lemecha.

,,Bardziej oficjalny” debiut także nieudany

Kwalifikacje rządzą się własnymi prawami, dlatego też nie ma co ich rozpatrywać aż tak bardzo pod względem debiutu. 9INE czekał zdecydowanie ciekawszy pojedynek w ramach zamkniętych kwalifikacji do BetBoom Dacha, gdzie nasi rodacy zastąpili fnatic. Dziewiątki w składzie z jcobbb na start zmierzyły się ze Spirit, które w ostatnim czasie prezentuje stabilną wysoką formę. Nic więc dziwnego, że to Rosjanie byli faworytem do wygrania.

Polski zespół mimo porażki ze Spirit 2:0 z niezłej strony pokazał się kibicom. Obydwie mapy zakończyły się rezultatem 13:10 dla Rosjan, jednak ich zwycięstwo nie powinno nikogo zdziwić. Z dobrej strony fanom dziewiątek przedstawił się nieoficjalny jeszcze nowy nabytek zespołu – Jakub “jcobbb” Pietruszewski, który pod względem zabójstw uplasował się na trzecim miejscu w zespole, a pod względem Ratingu 2.0 już na drugiej pozycji.

Młody, zaledwie 19-letni zawodnik miał już prawie swojego pierwsze ACE’a w barwach 9INE, jednak na drodze stanął jeden z zawodników Spirit. Polak na Mirage po wejściu na bombsite A zabił czterech rywali, jednak w pojedynku jeden na jeden musiał uznać wyższość przeciwnika, mając na swoim koncie zaledwie osiemnaście punktów zdrowia.

9INE z kolejnym pojedynkiem już niedługo!

Polska formacja mimo porażki ze Spirit wciąż ma szansę na awans na turniej lanowy w Dubaju. To jednak miejsca na błędy już nie ma i każde kolejne spotkanie trzeba wygrać. Na początku przygody w dolnej drabince, 9INE zmierzy się z FORZE, która zastąpiło w rozgrywkach Ninjas in Pyjamas. Spotkanie zaplanowane jest na 19 listopada, na godzinę 14:30. Transmisja w języku angielskim dostępna będzie tutaj.